Rozstrzygnięcie konkursu “Gram!”

Rozstrzygnięcie konkursu “Gram!”

Hej. Czas na rozstrzygnięcie konkursu Gram!. Tym razem będzie trochę nietypowo. W sumie, to mam dwie wiadomości – dobrą i złą.

  • zła wiadomość – nagrodzone zostaną tylko dwa pierwsze miejsca.
  • dobra wiadomość – do konkursu zostały zgłoszone tylko dwa projekty, więc można powiedzieć, że wszyscy uczestnicy wygrywają nagrody :D

A teraz przejdźmy do konkretów :)

Miejsce I

Miejsce pierwsze przyznaliśmy użytkownikowi Xaverix za projekt Mini arcade controller:

IMG_20140912_182130

Projekt bardzo fajny. Sam kiedyś robiłem swoje własne pary i kontrolery do gier (na Amigę 500;). Mam nadzieję, że kontroler dostarczy wiele radochy podczas grania :)

Gratulujemy!

Miejsce II

Drugie miejsce postanowiliśmy przyznać Kyriosowi za projekt Radia samochodowego w domu:

S100_9413

Projekt ciekawy, a do tego ładnie przedstawiony, opisany i obfotografowany. I chociaż naszym założeniem było to, żeby projekty skupiały się w okół gier, a nie grania, to jednak Kyrios sprytnie wykorzystał fakt, że słowo “gram” można interpretować na kilka sposobów, więc warunkowo postanowiliśmy dopuścić ten projekt do konkursu :)

Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt na [email protected] (odezwijcie się z adresów, które macie podane w swoich profilach w Majsterkowie).

Mamy nadzieję, że wygrane w konkursie narzędzia zainspirują Was do jeszcze ciekawszych projektów!

Pozostałym uczestnikom konkursu (mam na myśli głównie tych, których projekty nie wydostały się z Poczekalni) także serdecznie gratulujemy i zachęcamy do walki w kolejnych edycjach. W listopadzie tematem konkursu są… Szybciochy (szczegóły znajdziecie tutaj).

logo-200

Sponsorem nagród w konkursie jest partner Majsterkowa – firma Lange Łukaszuk :)


Pozdrawiam!
Łukasz

Podziel się:

3 komentarzy do “Rozstrzygnięcie konkursu “Gram!”

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?