Agregat malarski

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Alicjan
Młodszy majsterkowicz

Agregat malarski

Post autor: Alicjan » 1 lip 2014, 15:18

Witam, jestem wlascicielka stosunkowo malej firmy malarskiej – zajmujemy się glownie malowaniem domkow jednorodzinnych. Mysle już od dłuższego czasu nad zakupem agregatu malarskiego. Sprawdzalam oferty kilku firm z tej branzy, ale przed zakupem chciałabym zapytać o wasze opinie i wrazenia z używania tego sprzętu. Może jakies konkretne sugestie co do firm czy modeli? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

kazzik87
Starszy majsterkowicz

Re: Agregat malarski

Post autor: kazzik87 » 16 lip 2014, 22:13

Hej, mój ojciec jest zawodowym malarzem pokojowym, choć elewacje też pomaluje.
Kiedyś poruszyłem temat zakupu agregatu albo przynajmniej pistoletu malarskiego.
Jego reakcja to parsknięcie oraz delikatny uśmiech na twarzy.

Z jego oraz własnego doświadczenia (często mu pomagam) wiem że warto zainwestować w bardzo dobre wałki i kije. No chyba że ktoś planuje malować hale produkcyjne, sklepowe lub magazynowe.

Warstwa farby z agregatu jest dość cienka. Dlatego trzeba malować kilka razy. A i na pewno trzeba wszystko oklejać - nie wieże że nie chlapie :-)
Do tego dochodzi czas potrzebny na czyszczenie sprzętu.

Zapewne gdyby była dodatkowa kasa na wydanie to byśmy to przetestowali.

P.S.:
Proponuje skorzystać z wypożyczalni sprzętu budowlano-remontowego i wypożyczyć na spróbowanie :-)
joannanwk09
Młodszy majsterkowicz

Re: Agregat malarski

Post autor: joannanwk09 » 21 maja 2018, 12:38

Witam, mój mąż także prowadzi firmę, zawsze korzysta z produktów www.artbudatpl/pl/c/Agregaty-malarskie- ... arskie/767. Polecam sprawdzić, bardzo dobra firma, wysoka jakość i bardzo profesjonalna obsługa.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: