Szafka warsztatowa

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Kontakt:

Re: Szafka warsztatowa

Post autor: Łukasz » 12 sie 2016, 22:42

W naszym fablabowym serwisie samochodowym mamy cztery takie szafki:
szafka-serwisowa-z-narzedziami-komplet-177-czesci-yato-yt-5530-36667.jpg
Same szafki są bardzo fajne i solidne. Raczej nie ma się czego przyczepić. Jeżeli chodzi o narzędzia, to jest to bardzo dobry kompromis między niską półką, a narzędziami z wysokiej półki. Przy normalnym użytkowaniu i dbaniu o narzędzia powinny posłużyć długie lata.

Zaletą tych szafek jest to, że możesz je kupić puste i skonfigurować zawartość wg własnych potrzeb (YATO ma najróżniejsze zestawy sprzedawane z gotowymi wkładkami do szuflad).

Mamy też dwie szafki Topexu:
szafka-narzedziowa-79r500-topex,main.jpg
Jeżeli szukasz czegoś bardziej budżetowego, to też się nadadzą (chociaż osobiście preferuję te szafki YATO).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Życie jest za krótkie, żeby nie majsterkować...

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

konstruktor
Majsterkowicz

Post autor: konstruktor » 13 sie 2016, 13:51

Moim zdaniem Yato to sprzęt dla majsterkowiczów. Kombinerki miały typowo chiński zapach przez co ich nie używam w obawie o zdrowie. Posiadam mały palniczek topexa i jestem dosyć zadowolony. Nie wiem jak z innymi sprzętami tej firmy ale ten zakup był dobry. Bardzo dobre narzędzia to knipex, wiha, wera itp. ale nie widziałem szafek warsztatowych podanych firm. Moim zdaniem można śmiało kupić coś z tych firm: Coval, Proxxon, Sata, ale wybór należy do Ciebie
beniek19
Młodszy majsterkowicz

Post autor: beniek19 » 12 paź 2016, 11:32

Ja w swoim warsztacie mam taki wózek:http://www.legum.pl/produkt/wozek-narze ... 6-szuflad/Jestem mega zadowolony przede wszystkim z faktu, że wózek jest mobilny i nie muszę latać po narzędza z jednego miejsca do drugiego :)
Awatar użytkownika
scope
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: scope » 17 paź 2016, 11:12

Lepiej jest kupować wózek bez wyposażenia, bo inaczej cena jest po prostu kosmiczna.
tomasz99
Młodszy majsterkowicz

Post autor: tomasz99 » 2 lis 2016, 15:15

Ja bym wziął tą Yato może cena nie jest zbyt niska ale jakość za to jest odpowiednia.
PressMann
Młodszy majsterkowicz

Post autor: PressMann » 17 lis 2016, 14:22

Użytkownik z mniej niż 10 postów na forum ma zakaz podawania zewnętrznych linków.
Ostrzeżenie.

SPAM
Ostatnio zmieniony 17 lis 2016, 16:38 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
Awatar użytkownika
scope
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: scope » 5 gru 2016, 14:07

Widać, że całkiem solidna. :P
Marekus
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Marekus » 14 wrz 2017, 11:00

Ja tam żadnej szafki na kółkach nie posiadam uważam to za stratę pieniędzy. Jeśli chodzi o warsztat to mam nawet dość duży. Mój garaż składa się z trzech pokoi gdzie w pierwszym jest spiżarka na weki mojej żony, drugi to mój warsztat, a trzeci to raczej rupieciarnia. W Warsztacie zamiast takich specjalnych szafek mam przerobione szafki z domu. Jak wymienialiśmy komodę czy inny mebel to często go przygarniałem do warsztatu i tak wszystkie moje śrubokręty są w szufladzie pierwszej w dość sporej komody. Szuflada druga jest na klucze, a trzecia jak na razie to taki misz masz różnych kabli. Da ścianie mam powieszoną deskę do której są przybite gwoździe na których wiszą młotki. I tak samo ma urządzoną resztę warsztatu. Jakaś tam szafka na kółkach nie jest raczej mi potrzebna.
Metyr
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Metyr » 27 wrz 2017, 23:31

Te klasyczne czerwone z warsztatów samochodowych... mam do nich sentyment :D
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: