Narzędzia dla męża

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Iwon
Młodszy majsterkowicz

Narzędzia dla męża

Post autor: Iwon » 1 maja 2019, 11:04

Witam
Mam na imię Iwona potrzebuje rady odnośnie zakupu narzędzi dla męża.( dłuższa lista będzie na zapas by nie zaśmiecać forum )
Kompletnie się na tym nie znam więc proszę was o pomoc. Temat zakładam bo u mnie zamknęli dobry sklep z narzędziami i nie ma kto doradzić co kupić. Przymierzam się do tego tematu od dwóch tygodni chciałam przedstawiać co mój mąż ma już z narzędzi ( Co udało ustalić ze już ma )
Maż już posiada;
-Śrubokręty wera zestaw całe czarne
-WERA Zestaw wkrętaków z łbem do pobijania wkręt
-Wera Zestaw wkrętaków precyzyjnych 6 szt PH+Pł
-WKRĘTAKI PRECYZYJNE + BITY 58szt. 04-211 NEO
-KLUCZE PŁASKO-OCZKOWE  6-19 Neo
-KLUCZE OCZKOWE  6-19 Neo
-KLUCZE NASADOWE 1/4" 46szt  Neo
-młotki neo jakieś do 1 kg jak się nie mylę od malutkich
-wiertła mikita do betonu i bosch
-do metalu wiertla
- wiertla drewna chyba
-kombinerki parę rodzaju z kuźni

Chyba wszystkie z narzędzi ręcznych

Chciałabym mężowi kupić dobrej jakości narzędzia a nie jakieś dziadostwo by wytrzymało na lata
Mąż ostatnio paczył z tego co widziałam za jakim zestawami kluczy nasadkowych ½ i ¾ czy jakoś tak jakie możecie poleci dobre zestawy co można coś zrobić z nimi przy samochodzie i paczył za pilnikami małymi i chyba dużymi jakie dobre możecie polecić i wytrzymałe bo jak widzę komplet pilników za 50 zł to chyba tandeta.

Za każdą rade nie tylko tych narzędzi co zaproponowałam można proponować inne narzędzia nie zbędne dla majsterkowicza ręczne serdecznie dziękuje z góry .
Najważniejsze cena odpowiednia cena do jakości za zestaw kluczy myślę 200-300 zestaw to znaczy jeden rodzaj np. ½ albo ¾ a pilniki to nie wiem nie chce kupić dziadostwa bo już kupiłam kiedyś za 60 zł wytrzymały 2 dni bo się albo złamały albo ztempiły.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

Re: Narzędzia dla męża

Post autor: Marhef » 6 maja 2019, 11:15

A może kup mężowi bon podarunkowy w jakimś sklepie z narzędziami, niech sam sobie wybierze, co potrzebuje
CzarekPanek
Młodszy majsterkowicz

Re: Narzędzia dla męża

Post autor: CzarekPanek » 9 maja 2019, 14:14

Lepszy będzie bon podarunkowy, tak to kupisz nie to co by chciał i słaby prezent:P
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: