Przyrząd do ćwiczeń

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
Awatar użytkownika
Peszel
Starszy majsterkowicz

Re: Przyrząd do ćwiczeń

Post autor: Peszel » 26 lis 2012, 23:26

Pokost się różni tym że wysycha. Zużyty olej silnikowy jest dosyć trujący i lepiej go za dużo nie macać a drewno może długoooo pozostać lepkie/brudzące. Do pewnych celów można olej silnikowy zaryzykować, ale tutaj to się mija z celem wg mnie.
szczerość to nie chamstwo

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

Post autor: Marhef » 27 lis 2012, 19:50

Dobrym rozwiązaniem jest lakierobejca. Sam nią zabezpieczyłem kilka mebli i nie narzekam. Tylko musisz kilka warstw nanieść. I przed każdą nową przeczyścić powierzchnię drobnym papierem ściernym
Tomasson
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Tomasson » 16 gru 2012, 11:45

Witam ponownie.

Chciałem tylko powiedzieć, że mój drążek stanął na nogi już trzy tygodnie temu i od tamtego czasu bezustannie go testuję. Podciągam się na nim 5x w tygodniu i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że wyjdzie to tak znakomicie. Konstrukcja jest bardzo stabilna, solidna, wcale nie zajmuje dużo miejsca i nie zagraca pomieszczenia. Jeżeli ma się już wszystkie materiały to montaż jest bardzo prosty (kwestia wywiercenia kilku dziurek).

Foto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zrobiłem to wszystko z dwóch dwumetrowych bali o przekroju 10x10 cm, do nich na dole przykręciłem cztery deski 80cm. Na górze znajduje się drążek rozporowy, który jednocześnie scala ze sobą całą konstrukcję. Dodałem jeszcze kółka gimnastyczne i mój atlasik jest praktycznie kompletny. Koszt całkowity: 100zł.

Myślę jeszcze nad zrobieniem poręczy do pompek (tzw. szwedek), coś jak krzesło kapitańskie. Ale o tym może później.
Damian-bijda
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Damian-bijda » 8 sty 2015, 12:20

Powoli się wdrażam w trening typowo crossfitowy, choć początki lekkie nie były...zakwasy po każdym treningu, ale w końcu organizm się zaadaptował do takiego wysiłku;) W przypadku sprzętu to parę rzeczy zamówiłem przez serwis bushido-sport.pl. Tu mają praktycznie wszystko co do crossfitu potrzebne. Worki bułgarskie, sandbagi, xbagi, kamizelki z obciążeniem, drążki...tyle wystarczy, żeby się porządnie sponiewierać na treningu ;) Zapewniam.
panjanusz
Młodszy majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: panjanusz » 3 lut 2015, 08:50

ciekawe podejście. może sam spróbuję zrobić cos podobnego :)
MichalBudowniczy
Młodszy majsterkowicz

Post autor: MichalBudowniczy » 12 lut 2015, 16:12

Jak zrobisz to wrzuć zdjęcia bo chętnie sam podpatrze jak to zrobiłeś za nim sam się zabiore za prace.
karp
Majsterkowicz

Post autor: karp » 17 kwie 2015, 08:19

Ja ostatnio kupowałem sobie profesjonalny Atlas. Wygospodaowałem sobie w domu pomieszczenie na swoją siłownię i zakupiłem tam kilka sprzętów. W sieci jest tego dużo ale warto jest sobie zrobić takie ogólne porównanie. Co kupic lepiej.

Tutaj na przykład:
http://lepsze.co/ranking/atlasy-i-wyciagi

znajduje sie ranking najpopularnejszych atlasów w sieci. Body Scupture ma na przykład dobre produkty.
carlos99
Młodszy majsterkowicz

Post autor: carlos99 » 16 cze 2015, 12:56

Nie przepadam za klimatem na siłowni,więc fajnie byłoby mieć taki atlas w domu.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: