kostka Rubika.

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

kostka Rubika.

Post autor: kolijk » 28 lut 2016, 10:40

Witam mam kostkę Rubika 3x3x3 już ponad rok I kostka zaczęła się ciąć i mam pytanie czym ją posmarować żeby mniej się zacinała?
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
wefhy
Majsterkowicz

Re: kostka Rubika.

Post autor: wefhy » 29 lut 2016, 21:28

Różne rzeczy ludzie dają... Znam kilka osób, które polewa raz na 2 tygodnie olejem kujawskim :P
Smar do roweru nie jest najgorszy, ale według mnie najlepszy efekt dają 2-3 krople oleju silnikowego. Wtedy możesz olać smarowanie spokojnie przez rok ;)
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Post autor: kolijk » 1 mar 2016, 16:55

Dzięki.....
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds
Misia
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Misia » 10 gru 2016, 14:51

A ja właśnie chcę zacząć przygodę z kostką rubika i zastanawiam się od jakiej zacząć bo wiem, że najbardziej znaną jest ta 3x3x3 jednak u nich http://strefa-kostek.pl/68-klasyczne-kostki znalazłam też 2x2x2 i nie wiem czy ona nie byłaby lepsza na początek. Pytanie moje jest też takie czy ktoś z was układal już większą kostkę niż 3x3x3 i ile xzasu mniej więcej wam to zajmuje i jak długo ćwiczycie oraz jakie macie rady dla początkujących :)
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: