Inkubator do jajek - system termoregulacji na arduino

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
ODPOWIEDZ
JakubWolak
Młodszy majsterkowicz

Inkubator do jajek - system termoregulacji na arduino

Post autor: JakubWolak » 17 lut 2017, 19:02

Witam, postanowiłem zrobić inkubator do jajek. Mam pomysł na termoregulator, tylko nie wiem czy dobry. Otóż wymyśliłem, że do arduino podłączę termometr elektroniczny, oraz przekaźnik który będzie sterował lampą. Jeżeli temperatura spadnie poniżej porządanej to przekaźnik zostanie załączony, jeśli natomiast temperatura osiągnie porządaną wartość przekaźnik znów zostanie wyłączony i tak w kółko. Czy to ma szanse poprawnie działać i nie ugotować jajek? :D Jakieś rady przed rozpoczęciem prac?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
ethanak
Złota rączka
Kontakt:

Re: Inkubator do jajek - system termoregulacji na arduino

Post autor: ethanak » 17 lut 2017, 20:22

Wiesz... Temat termostatu był tu wałkowany kilkanaście razy. Nie możesz sobie poszukać a dopiero jak nie znajdziesz to zapytać? Wybacz - ale odpowiadanie co parę dni na to samo pytanie zaczyna być denerwujące i zamiast odpowiedzi możesz się dowiedzieć paru nowych faktów na temat własnego ilorazu inteligencji i porównań do numeru buta.
Pisze człowiek ambitnie, a tu przychodzi prostak i wszystko rozumie.
To jest ewidentna bezczelność!
JakubWolak
Młodszy majsterkowicz

Post autor: JakubWolak » 17 lut 2017, 20:28

Wiesz... stopę mam dość dużą, ale rzeczywiście nie wpadłem na to, żeby użyć wyszukiwarki. :D
maksiu432
Młodszy majsterkowicz

Post autor: maksiu432 » 20 lut 2017, 15:21

I jak znalazłeś coś ciekawego ? Bo ja poszukałem po tematach i coś tam znalazłem ale nic konkretnego w sprawie jajek :D
SPAM!
Ostatnio zmieniony 3 mar 2017, 15:59 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spam, ostrzeżenie, blokada stała.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: