Mam tu problem i nie wiem czy dobrze myślę (stolarka)

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arvee
Młodszy majsterkowicz

Mam tu problem i nie wiem czy dobrze myślę (stolarka)

Post autor: Arvee » 28 cze 2018, 15:02

Witajcie panowie.
Jestem w dosyć upierdliwej sytuacji.

"Mój" fachowiec aktualnie w Niemczech urzęduje, a nie mam zaufania do ludzi z internetu (niestety, ostatnie 3-4 razy z rzędu się mocno zawiodłem na takich).

Aktualnie muszę naprawić kilka uszkodzeń u siebie. Mam już pomysł jak to zrobić ale najchętniej bym posłuchał jakiegoś komentarza na ten temat kogoś kto się lepiej zna (nie majsterkowałem w życiu zbyt dużo).

Zdjęcia w załącznikach. Generalnie nie jestem pewny czy to odpowiednia nazwa, ale listwa samoprzylepna została oderwana i nadłamana. Muszę ją wymienić. Znalazłem w castoramie coś co się wydaje odpowiednie ale to do podłóg. Choć myślę, że powinno zadziałać.
Obrazek

Jeśli jednak nie... wyprowadzi mnie ktoś z błędu zanim udam się na wycieczkę i kasę w błoto wydam?

Albo ktoś podpowie jak to lepiej zrobić? Będę wdzięczny =D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Wachacz Kalafonii
Młodszy majsterkowicz

Re: Mam tu problem i nie wiem czy dobrze myślę (stolarka)

Post autor: Wachacz Kalafonii » 28 cze 2018, 21:55

Witaj.
Z tego co się orientuję, to do tego celu wykorzystywane są specjalne urządzenia do oklejania takich płyt meblowych. Możliwe, że takie płyty meblowe oklejają w castoramie. Zadzwoń i się zapytaj, czy by okleili za małą sumkę. No ale minusem jest to, że musiałbyś rozebrać te blaty i je tam zawieźć.
Natomiast ta okleina, którą prezentujesz na zdjęciach na pewno się nie nada, gdyż ona ma strukturę gumową, bodajże na kleju - takim jak taśma dwustronna. Natomiast oklejarki które stosuje się w stolarce wykorzystują ciepło do klejenia. Może znajdziesz link do filmiku jak taka procedura wygląda. Wpisz w necie "Okleinarka.

Oczywiście można też wykorzystać obrzeża meblowe do zaprasowania i myślę, że tu jest najlepsza opcja.
Kosztuje kilka złotych. Zamieszczam link do aukcji zobacz sobie. http://allegro.pl/mewil-eu-obrzeze-okle ... e0#thumb/2

Pozdrawiam i zapraszam na mój kanał na YT Wąchacz Kalafonii https://www.youtube.com/channel/UCKU4w0 ... subscriber
Awatar użytkownika
Arvee
Młodszy majsterkowicz

Re: Mam tu problem i nie wiem czy dobrze myślę (stolarka)

Post autor: Arvee » 28 cze 2018, 23:02

Dzięki wielkie!

Bardzo pomogłeś =D
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: