Zlewozmywak - jak zamontować bez zaczepow

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
ODPOWIEDZ
Mario91
Młodszy majsterkowicz

Zlewozmywak - jak zamontować bez zaczepow

Post autor: Mario91 » 30 mar 2019, 15:00

Witam,

Sprawa jest być może głupia, ale nie znam się na majsterkowanie, wiec będę wdzięczny za poradę.

Kupiliśmy zlewozmywak romesco ze stali nierdzewnej z miejscem na ociekacz. Sama przestrzeń komory to około 60cm, 20 to ociekacz. Panowie montując kuchnie wycięli otwór w blacie węższy o 7mm z każdej strony w stosunku do zlewozmywaka. Pod częścią komory jest szafka 60cm, pod ociekaczem jest wąskie cargo. Panowie stolarze poszli, we wtorek ma przyjść gość montować sprzety i zlewozmywak, a ja patrząc w instrukcje zacząłem się zastanawiać jak to zamontują. Zaczepów można użyć tak naprawdę tylko na 1 z krawędzi zlewozmywaka, reszta jest wycięta tak ze zostaje sama krawędź wewnętrzna dziury w blacie (nie można nic wkręcić od spodu). Dodatkowo kwestia tego ociekacza gdyż tam wszystko jest zabudowane.

Moje pytanie brzmi - czy jest opcja zamontować ociekacz na jakimś kleju/wzmocnić pianka skoro nie ma możliwości użycia standardowo dołączonych zaczepów? Zdaje sobie sprawę ze pytanie może być głupie, ale nie widzi mi się w tej sytuacji zmiana całego blatu...

Pozdrawiam

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

uzi18
Majsterkowicz

Re: Zlewozmywak - jak zamontować bez zaczepow

Post autor: uzi18 » 1 kwie 2019, 18:09

i jak udalo sie przykleic?

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: