Konto bankowe darmowe

Szukasz jakiegoś produktu, lub chcesz coś komuś zlecić? Pisz!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Konto bankowe darmowe

Post autor: jacks » 20 sty 2019, 12:12

W jakim banku mają obecnie konta bankowe za darmo. Odpada nest bank.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

karp
Majsterkowicz

Re: Konto bankowe darmowe

Post autor: karp » 22 sty 2019, 12:09

Z jakiego powodu nie interesuje Cię nest bank? Moim zdaniem bardzo dobre konto bankowe, aczkolwiek nie wiem jak teraz będzie z nowym serwisem bo w przyszłym tygodniu mają wprowadzić nowy portal. Dotychczasowy był wygodny, ponoć mają coś ulepszyć ale nie wiem po co psuć coś co jest dobre.
Najlepiej zerknij sobie do porównania kont. Dobre konto ma Millenium bank, ktore również jest darmowe jeśli miesięcznie wpłacasz tam przynajmniej 1000 zł oraz dokonujesz jednej płatności kartą. Poza tym daje możliwosc otwarcia dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego ( oprocentowanie 2,7%, czyli lepsze niż niejedna lokata).
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jozef » 31 sty 2019, 17:10

Darmowe/podstawowe konto bankowe musi mieć teraz w ofercie każdy bank, jeśli się nie mylę. Żeby sprawdzić, które będzie najlesze najlepiej posprawdzać nie tyle oferty banków ale internetowe porównywarki kont za 0 zł. One jakoś niedawno zaczęły się pojawiać w internecie. I tam w tabelkach jest rozpisane ile kosztują poszczególne usługi, dla kogo konto będzie opłacalne i jakie ma dodatkowe bajery. Mam nadzieję, że pomogłem :)
Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

Post autor: Marhef » 31 sty 2019, 19:41

Podaj linka do tej porównywarki. Takiej sprawdzonej.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: