Zapisywanie Kodu

Nie wiesz, jak działa jakieś urządzenie? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
carl0987
Majsterkowicz
Kontakt:

Zapisywanie Kodu

Post autor: carl0987 » 4 sty 2013, 20:16

Witam Jestem Już z moim arduino 5 dni:) Więc mam pytanie .. Jak zrobić taki sterownik np do diod led.. Wiem że do tego służy jakaś część ... Tylko nie wiem jaka...

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
cube
Złota rączka

Re: Zapisywanie Kodu

Post autor: cube » 4 sty 2013, 20:30

mega-facepalm-gif.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
johny
Majsterkowicz

Post autor: johny » 4 sty 2013, 21:02

@carl0987:
google.com - przeczytaj wszystko co tu znajdziesz a gwarantuje Ci ze nie przyjdziesz do nas wiecej z zadnym pytaniem, a nic nie daje takiej satysfakcji jak zrobienie czego samemu
BogdanC
Młodszy majsterkowicz

Post autor: BogdanC » 5 sty 2013, 15:38

Carl, o co dokładnie Ci chodzi? Ile diodek chcesz sterować? Jakieś konkrety, co planujesz zrobić itp? Jak jedną diodą chcesz mrugać to odpal przykład Blink :) Ja w kilkadziesiąt minut po zmontowaniu własnego Bieduino sterowałem rządkiem 5 diod po przestudiowaniu kilku przykładów a z elektroniką wcześniej miałem tyle wspólnego co nic..:)
Awatar użytkownika
carl0987
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: carl0987 » 5 sty 2013, 21:47

Bogdan chodzi mi to aby zapisać ten kod co dam w arduino nie znalazłem nic na google na ten temat dlatego piszę tu :) Mianowicie przypuszczając ,że mam np kod że przykładowo silniczek uruchomiony jest 5 minut a potem ma 5 minut przerwy i chodzi mi jak to zrobić bez adruino :).. Tak Już wiem to był mikrokontroler .. Teraz Moje drugie pytanie jaki jest najlepszy... czytałem na google że te 12Fxx są najpesze dla początkujących :) temat do zamknięcia...
shymon
Majsterkowicz

Post autor: shymon » 5 sty 2013, 23:09

carl, w twojej szkole nie ma już takiego przedmiotu jak "język polski"?
Twoje zdania są jakby poucinane w połowie i totalnie pozbawione sensu. Nazwa tematu, treść pierwszego postu i to co teraz napisałeś łączą się ze sobą tak, jakbym napisał:
Wczoraj nachlałem się wódy...ale jak bez arduino sterować pompą w akwarium...:) no ja wiem, że to były ziemniaki....
A chodzi ci po prostu o generator przebiegu prostokątnego. I nie mów, że tego w google nie znajdziesz. Bo znajdziesz i to na setki sposobów.
Tgg
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Tgg » 5 sty 2013, 23:19

Carl nie umiesz napisać banalnego programu na początek proponuje s4a (scretch for arduino) ,moge napisać artykł na ten temat jak chceci. Rok temu z tym programem stawiałem pierwsze kroki z arduino a dzisiaj pisze już programy w c :)
shymon
Majsterkowicz

Post autor: shymon » 5 sty 2013, 23:42

On sam nie wie co chce...najpierw pisze o kodzie, a za chwile jak to zrobić bez uC.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: