Edycja systemu operacyjnego.

Nie działa Ci jakiś program, lub masz problemy z systemem? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Edycja systemu operacyjnego.

Post autor: kolijk » 19 maja 2016, 21:22

Witam chciałbym pobawić się z edytowanie plików systemowych i przetestowania później go na symulatorze i mam problem :
1.Skąd mogę taki system pobrać?
2.Czy jest taki program z symulatorem na Windows Windows7?
Ps.Najlepiej abym nie musiał instalować tego programu.
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Re: Edycja systemu operacyjnego.

Post autor: kolijk » 20 maja 2016, 06:01

Bo ja chciałbym chociaż trochę nauczyć się i zrozumieć działanie systemu na własnej skórze.
Jest możliwość na symulatorze?
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Post autor: kolijk » 20 maja 2016, 09:29

Właśnie o tym też myślałem ale muszę kupić nową kartę.Jest system na kartę klasy 4.
jar800v
Młodszy majsterkowicz

Post autor: jar800v » 20 maja 2016, 11:59

Co do edytowania systemu operacyjnego to jakiś linux na virtual box i można się bawić.
kolijk pisze:Właśnie o tym też myślałem ale muszę kupić nową kartę.Jest system na kartę klasy 4.
A co ma klasa karty która oznacza prędkość odczytu i zapisu do wersji systemu operacyjnego?
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Post autor: kolijk » 20 maja 2016, 15:36

'Ja bym wolał programem komputerowym żebym przypadkiem przy modyfikacji systemu procesora nie spalił.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: