Problem z CrossWorks

Nie działa Ci jakiś program, lub masz problemy z systemem? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
ronnie91
Młodszy majsterkowicz

Problem z CrossWorks

Post autor: ronnie91 » 15 lip 2016, 14:51

Do programowania mikrokontrolerów używam oprogramowania CrossWorks i przez jakiś czas normalnie działał. Jednak w pewnym momencie chciałem go uruchomić i pojawił się komunikat "Unrecoverable failure Internal error detected" i nie mogę go uruchomić. Przeinstalowywałem go już kilka razy i usuwałem przez zewnętrzny soft tak by usunąć go także z rejestrów windowsa i dalej nic, jest ciągle ten sam problem. Ktoś wie w czym może być problem?
Pozdrawiam

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Slawek
Starszy majsterkowicz

Re: Problem z CrossWorks

Post autor: Slawek » 15 lip 2016, 15:32

Spróbuj tak :

1 - odinstalować Rowley 2.1
2 - odinstalować Rowley 2.2
3 - przy użyciu regedit, usunąć wszystkie odniesienia do "Rowley" i wszelkie odniesienia do "CrossStudio"
4 - usunąć katalog "C: \ Users \ nazwa \ AppData \ Local \ Rowley Associates Limited"
5 - usunąć katalog "C: \ Program Files (x86) \ Rowley Associates Limited"
6 - zainstaluj CrossStudio wersję 2.2.0.2013011000.17172 (Windows x86)
7 - zainstaluj pakiet Olimex OLIMEX-MSP430-DLL-drivers-1.042.zip

Powyższe znalazłem w necie i nie daję gwarancji, że zadziała, nie daje linka bo ostatnio omal nie dostałem za to ostrzeżenia.

Pozdr
ronnie91
Młodszy majsterkowicz

Re: Problem z CrossWorks

Post autor: ronnie91 » 18 lip 2016, 10:05

Zrobiłem tak jak napisałeś i niestety nadal nie działa.
Dodam, że jak jeszcze działał program to ściągnąłem nowszą wersję crossworksa i przez jakiś czas działały oba. W tej chwili nowsza wersja działa, a starsza nie. Muszę używać jednocześnie obu, bo na starszym mam napisany program, który nie kompiluje się na nowszym kompilatorze.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: