Kopia zapasowa danych z systemu Windows.

Nie działa Ci jakiś program, lub masz problemy z systemem? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz
Posty: 294
Rejestracja: 22 lut 2016, 19:25

Kopia zapasowa danych z systemu Windows.

Post autor: kolijk » 10 kwie 2017, 21:22

Witam. Parę miesięcy temu kupiłem pendrive 16GB aby na niej zrobić kopię zapasową danych z systemu Windows ale ostatnio potrzebowałęm do czegoś innego tego pendrive więc go sformatowałem najpierw Systemem plików ,,FAT32'' a następnie ,,NTFS'' i teraz jak chciałem zrobić od nowa to sformatowałem pendrivei jak teraz chcę utworzyć kopię zapasową danych to wywala mi taki błąd po wejściu w tą zakładkę:

http://ifotos.pl/z/aarpqqs

Błąd wyskakuje wtedy kiedy pendrive co używałem wcześniej do kopii danych mam podłączony do laptopa , a jak nie mam to pojawia się to:

http://ifotos.pl/z/aarhppn

Co oznacz ten błąd i jak go naprawić?
Jak by co to posiadam Windows 7 Home Premium
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!


Awatar użytkownika
zbyszek250170
Młodszy majsterkowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2017, 00:48

Re: Kopia zapasowa danych z systemu Windows.

Post autor: zbyszek250170 » 30 kwie 2017, 01:37

Panowie olać kopię zapasową która oferuje OS windowsowski jest do dupyyyyyyyy.
Polecam to AOMEI OneKey Recovery dla wszystkich laików wersja freeware. wystarczająca i sprawdzona od lat ja posiadam wersję pro oryginalną. Szybko prosto instalacja z pod Windowsa , możliwy wybór gdzie ma zrobić całe recovery czy na dysku twardym komputera ( tworzy ukrytą partycję) czy też na pendrivie minimum 32Gb albo na zewnętrznym dysku. Przy starcie w razie problemów do wyboru domyślnie F11 przywraca całość od momentu kiedy utworzyliście obraz sytemu. W pełnej płatnej wersji jest kilka więcej możliwości miedzy innymi zabezpieczenie hasłem aby nikt nie powołany nic nam nie namieszał. Każdorazowe uruchomienie programu z pod Windowsa daje możliwość nadpisania obrazu systemu z nowymi danymi. Znam się na tym serwisuję komputery zawodowo od 20lat.
http://www.aomeitech.com/onekey-recovery.html
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: