Naprawa konsoli Pegasus.

Miejsce na ogólne rozmowy o komputerach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Naprawa konsoli Pegasus.

Post autor: kolijk » 25 sie 2016, 12:37

Witam posiadam konsolę pegasus.Jest ona stara i nie dziala. Chcąc ją naprawić dowiedziałem się że została zalana i myślę że może da się jeszcze ją naprawić. Testowałem ją na dwóch grach I nie było sygnału audio ani video.Sprawdzałem miernikiem te sygnały i coś na nich było ale po chwili zanikały te sygnały.

Ps.Czyściłem styki w kartridżu i w konsoli, zasilacz znalazłem o parametrach 4,5 - 9,5V i 800mA. Nigdy nie miałem konsoli Pegasus czy innych więc może robię coś źle ale nie wiem.
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Re: Naprawa konsoli Pegasus.

Post autor: kolijk » 27 sie 2016, 18:15

Ten pegasus ma jedną plytę z tego co widzę na której były: złącza RF SWITCH, VIDEO, AUDIO, AC ADAPTER, WŁĄCZNIK, RESET, 2 wejscia na pady i jedno wejście na pistolet. padów nie posiadam, ale posiadam pistolet. Ja podłączałem ją za pomocą z chinch na euro. A w telewizorze po podłączeniu się podswietliło zlącze euro.
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: