Gdzie mogę dostać kable usb bez końcówek?

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
Robert
Młodszy majsterkowicz

Gdzie mogę dostać kable usb bez końcówek?

Post autor: Robert » 5 gru 2013, 08:34

Pytanie tak jak w temacie - gdzie mogę dostać kable usb bez końcówek? Chodzi mi tutaj bardziej o brak "obudowy" końcówki kabla niż sama końcówka. Tak żeby dało się np opleść kabel i zamknąć to obudową. Mniej więcej coś takiego jak na zdjęciu:

s.xn--wicek-k0a.pl/majsterkowo.pl/uploads/2011/11/krotki-kabel-usb-18.jpg ( przepraszam za format, ale jako nowy użytkownik nie mogę dodawać linków. )

Z majsterkowaniem mam nie wiele wspólnego, więc nawet nie jestem pewien czy ktoś coś takiego w ogolę sprzedaje. Byłbym bardzo wdzięczny za ewentualne podpowiedzi, wskazówki.

Pozdrawiam!

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Maxik
Starszy majsterkowicz
Kontakt:

Re: Gdzie mogę dostać kable usb bez końcówek?

Post autor: Maxik » 5 gru 2013, 12:11

Wtyczki kupisz bez problemu. Obudowy do wtyczek są bardzo trudno dostępne i najczęściej drogie, wynika to z faktu, że w produkcji kabli, wtyczkę zalewa się tworzywem sztucznym. Najprościej jest kupić oddzielnie kabel i wtyczkę.
Awatar użytkownika
Peszel
Starszy majsterkowicz

Post autor: Peszel » 5 gru 2013, 22:28

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony 19 lis 2014, 16:52 przez Peszel, łącznie zmieniany 1 raz.
szczerość to nie chamstwo
Awatar użytkownika
donau
Starszy majsterkowicz

Post autor: donau » 5 gru 2013, 23:26

MrLewerence ja rozumiem ze cieszysz sie ze mieszkasz u naszych "sąsiadów" ale nie spamuj kazdemu linkami w jezyku "sasiadow" bo i tak nikt z tego nie skorzysta.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2013, 01:10 przez donau, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cube
Złota rączka

Post autor: cube » 6 gru 2013, 00:18

donau pisze:MrLewerence ja rozumiem ze cieszysz sie ze mieszkasz u naszych wrogów ale nie spamuj kazdemu linkami w jezyku wroga bo i tak nikt z tego nie skorzysta.
Jestem bardzo krytycznie nastawiony do wpisów w tym tonie i nie będę ich tolerował, dopóki mam na forum jakąś moc sprawczą. I nie ważne czy chodzi o Niemcy, Rosję czy inny Nepal. Każdy następny taki post leci w kosmos. Kapiert? Danke.
Awatar użytkownika
donau
Starszy majsterkowicz

Post autor: donau » 6 gru 2013, 01:10

Dobra może to złe ujełem.. ale dawanie linków do Stron Niemieckich sklepów.. ich wartość użyteczna jest dość mala.
Edytuje juz swoj post by nie gorszyć - przepraszam za szczeniackie zachowanie. Zły dzień..

ps. mitsubishi
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: