[Łódź] Hurtownia elektryczna

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jatoja
Młodszy majsterkowicz

[Łódź] Hurtownia elektryczna

Post autor: jatoja » 8 lut 2015, 13:06

Witam, poszukuję taniej hurtowni elektrycznej na terenie Łodzi, planuję wymianę instalacji w budynku gospodarczym i muszę zaopatrzyć się w puszki, przewody, wtyki siłowe itp. Zna ktoś jakieś takie miejsce, gdzie nie musiałbym sprzedać nerki, aby zapłacić za zakupy? Pozdrawiam :)

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
engobos
Młodszy majsterkowicz

Re: [Łódź] Hurtownia elektryczna

Post autor: engobos » 8 mar 2015, 19:13

hurtowni elektrycznych w Łodzi jest wiele, ale tanich to raczej nie ma - ogólnie rzecz biorąc jeżeli nie masz w jakieś rabatów to nie masz co liczyć że kupisz taniej / czasami hurtownie dają rabat przy dużych zakupach lub gdy kupujesz po raz pierwszy (na zachętę) zazwyczaj musisz mieć działalność gospodarczą - najlepszym wyjściem by było gdybyś miał jakiegoś znajomego ze zniżkami... ja ze swojej strony mogę polecić hurtownię przy ul. 1go Maja 119 (przy zbiegu z ul Zieloną)
jest duża i dość dobrze zaopatrzona, jak czegoś nie maja to na pewno sprowadzą - no i czasami udzielają rabatów
kapamata
Młodszy majsterkowicz

Post autor: kapamata » 12 kwie 2015, 22:03

Hmm, no nie do końca się zgodzę. Jeżeli dobrze poszukać to można znaleźć naprawdę dobre rozwiązania. Ja podczas pracy nad halą produkcyjną trafiłem na markę PCE. Generalnie mają wszelkiego rodzaju osprzęt siłowy, a wszystko jest Polskiej produkcji.Można kupić jednak coś tańszego, a równie dobrego.
lucas333333
Młodszy majsterkowicz

Post autor: lucas333333 » 2 sie 2017, 13:51

Od dłuższego już czasu w akcesoria elektryczne zaopatruję się przez stronę http://lispol.com. Mam tu dostęp to wszystkich elementów jakie mi są potrzebne w pracy – tranzystory, układy scalone, obudowy i tak dalej. Wysyłkę robią szybko, oferta jest aktualizowana, więc to co mają na stronie to rzeczywiście są w stanie szybko dostarczyć.

Post był zgłaszany jako zawierający linki zewnętrzne/reklamę produktów i usług. Osobiście uważam, że firma LISPOL jest dość dobrym dystrybutorem części elektronicznych i elektrycznych i nie potrzebuje dodatkowej reklamy. Sam kupuję w tej firmie różne rzeczy od przeszło 10 lat.
Użytkownik jako że zarejestrował się na forum.majsterkowo tylko po to by umieścić reklamę dostanie ostrzeżenie "za umieszczenie linku przez nową osobę. Postu tym razem nie usuwam, by następni nie musieli się powtarzać, przed czym ostrzegam. Jeden czy dwa linki do LISPOLU na majsterkowie wystarczy.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: