Zgubiony kluczyk walizka narzedziowa

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
juniorK23
Majsterkowicz

Zgubiony kluczyk walizka narzedziowa

Post autor: juniorK23 » 14 paź 2015, 21:10

Witam. Mam pytanie czy walizki narzędziowe takiej samej firmy, ten sam model mają takie same wkładki?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

darecki258
Majsterkowicz

Re: Zgubiony kluczyk walizka narzedziowa

Post autor: darecki258 » 15 paź 2015, 20:03

To zalezy co masz na mysli takie same.
Czy chodzi Ci o to czy kluczyk od innej bedzie pasował do twojej to raczej nie w koncu po cos sa te zamki wiec nie bylo by sensu ich montowania gdyby do wszystkich byl by taki sam klucz (oczywiscie co jakiś czas moze powtórzyć sie uklad ząbków w koncu ilosc kombinacji danego typu wkladu jest ograniczona)
Jesli chodzi ci o rodzaj wkladu to najprawdopodobniej w innych skrzynkach tego producenta bedza wklady tego samego typu.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
juniorK23
Majsterkowicz

Re: Zgubiony kluczyk walizka narzedziowa

Post autor: juniorK23 » 16 paź 2015, 20:39

Witam. Walizka która mam to http://www.conrad.pl/Sztywna-skrzynka-n ... &pi=821399. Problem polega na tym, że zgubiłem kluczyk a jest mi on potrzebny (na budowie gdzie pracuje narzędzia lubia ginąć) chciałbym dokupić, dorobić kluczyk do niej, jeśli zamek jest uniwersalny wszystkie walizki z danego modelu mają taki sam to mógłbym poszukać posiadaczy takiej samej walizki i dorobić kluczyk ze wzoru. W prawdzie walizka ma również możliwość zamknięcia na kod ale ten kluczyk bardziej mnie przekonuje.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: