OTG w tablet lenovo TAB S8-50L.

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

OTG w tablet lenovo TAB S8-50L.

Post autor: kolijk » 13 mar 2016, 13:25

Witam posiadam tablet tablet lenovo TAB S8-50L w którym kiedyś korzystałem z OTG. Tablet wykrywał m.i.n. pendrive, klawiatury, myszy i gamepady. I dzisiaj chciałem pograć gamepadem na tablecie , a gamepad się nie włączał.
Czemu?
Czy może jest coś ustawione w ustawieniach?
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

darecki258
Majsterkowicz

Re: OTG w tablet lenovo TAB S8-50L.

Post autor: darecki258 » 17 mar 2016, 23:00

Głównym powodem może być to że pad potrzebuję więcej prądu niż tablet jest w stanie oddać przez usb. Dla tego np. nie da się korzystać z dysków zewnętrznych bez dodatkowego zasilania.
Drugim powodem moze być to ze tablet nie obsługuje padów ale tego niewiem nigdy nie podłączałem pada przez otg.
Dopiero w niedziele będę w domu to sprawdzę czy mój tel pociągnie pada przez otg.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kolijk
Starszy majsterkowicz

Re: OTG w tablet lenovo TAB S8-50L.

Post autor: kolijk » 18 mar 2016, 07:19

Kiedyś działał mi pad normalnie na tablecie był zasilony , a w grach dało się sterować padem, a teraz się niewlącza .
Ps.Pad działa na pewno.
"Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą." - Linus Torvalds
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: