AVT sklep opinie

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
clocker
Majsterkowicz
Kontakt:

AVT sklep opinie

Post autor: clocker » 27 lis 2012, 18:52

Kupuje ktoś tam może? Jak tak to jakie zdanie macie na temat tej firmy? Mam zamiar zrobić nieduże zakupy, ale nie wiem jak u nich z czasem realizacji, i kontaktem w razie jakichś problemów.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Peszel
Starszy majsterkowicz

Re: AVT sklep opinie

Post autor: Peszel » 27 lis 2012, 19:23

Bywa trudno. Ale z braku podobnej alternatywy dla wielu to prawie konieczność. Przykład: Jak się złoży większe zamówienie(ilość pozycji) to trzeba się dopytywać czy czegoś nie brakuje na stanie. Jak się nie zapytasz a nie będzie to masz szanse czekać w nieskończoność. Potrafią też wysłać niekompletne wg własnego uznania. Idzie się przyzwyczaić ale na początku można się nieźle w... zdenerwować. Oczywiście można mieć szczęście i żadnych trudności nie napotkać.
szczerość to nie chamstwo
clocker
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: clocker » 27 lis 2012, 19:29

Znając moje szczęście to z mojej listy nic nie będzie :( Ale chyba zaryzykuję, tych części nie ma w jedynym na okolicę sklepie.
Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

Post autor: Marhef » 27 lis 2012, 19:47

Spróbuj tu: http://www.tme.eu
Może ceny nie powalają, ale przesyłka szybka i bezproblemowa. A jak czegoś nie mają na stanie, dosyłają kurierem na własny koszt.
Czas realizacji: 3-4 dni robocze (kiedyś nawet otrzymałem przesyłkę po 2 dniach)
Awatar użytkownika
johny
Majsterkowicz

Post autor: johny » 27 lis 2012, 20:26

najlepiej napisz do nich maila wczesniej z lista zakupow, ja raz robilem zakupy to mnie prawie 4 tygodnie przetrzymali, raz mowili ze jednego nie ma, innym razem znow doszlo ale czegos innego tam brakowalo, wiec jak zalezy Ci na w miare szybkiej dostawie znajdz sobie inny sklep
clocker
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: clocker » 27 lis 2012, 21:09

właściwe to nie są te części potrzebne mi na już, ale boję się że jak zamówię z wyprzedzeniem to oni akurat się wyrobią i paczka przyjdzie jutro. A ja bez kaski.
Awatar użytkownika
Peszel
Starszy majsterkowicz

Post autor: Peszel » 27 lis 2012, 21:10

Generalnie dobra zasada jest taka żeby nie wydawać pieniędzy których się nie ma:D
szczerość to nie chamstwo
clocker
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: clocker » 27 lis 2012, 21:48

:D ta kasa jest tylko nie u mnie, ale może nie dyskutujmy tu o moim budżecie.
Awatar użytkownika
Tomasz.B
Starszy majsterkowicz

Post autor: Tomasz.B » 27 lis 2012, 21:55

Tak jak koledzy wyżej postaraj się naleźć alternatywę ale przy bardziej "wybrednych" zakupach nie jest to łatwe.
Warto czasem skorzystać z elecena.pl.

Co do AVT:
-nigdy nie wiesz co aktualnie mają na stanie
-mają duże problemy z określaniem nawet przybliżonego terminu dostawy
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję :)
Awatar użytkownika
johny
Majsterkowicz

Post autor: johny » 27 lis 2012, 22:33

a co do wiekszych zkupow czasem nawet bardziej oplaca sie skorzystac z 2 dostawcow bo roznica bywa tak duza ze nawet pokrywa koszty zwiazane z dodatkowymi oplatami za przesylke
Dave
Majsterkowicz

Post autor: Dave » 28 lis 2012, 01:13

Ja u nich zamawiam dość często, ponieważ mają dużo tańsze rzeczy (w odróżnieniu od sklepu w moim mieście) i nie narzekam. Fakt, że czasami trzeba trochę poczekać, ale jak nie potrzebujesz czegoś na jutro, to spokojnie możesz zamawiać. Po złożeniu zamówienia wystarczy napisać do nich maila z prośbą o stan zamówienia. Zwykle jak czegoś nie mają, to trzeba poczekać 10-14 dni. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, że przesyłka nie doszła lub była niekompletna. Kurier przywozi ją w ciągu 2 dni. Fajną rzeczą jest też to, że są rabaty dla prenumeratorów EdW lub EP.
Awatar użytkownika
Tomasz.B
Starszy majsterkowicz

Post autor: Tomasz.B » 28 lis 2012, 15:57

Dave pisze:Ja u nich zamawiam dość często, ponieważ mają dużo tańsze rzeczy (w odróżnieniu od sklepu w moim mieście)
Ale chyba nie jest tak źle jak ja mam, w najbliższym i jedynym chyba w okolicy nie opłaca się kupić 2 potencjometrów bo taniej wyjdzie zamówić z lispola :D
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję :)
Dave
Majsterkowicz

Post autor: Dave » 28 lis 2012, 16:29

U mnie w mieście zwykła wtyczka Jack stereo 3.5 mm kosztuje 2,50 zł, a w AVT 0,50 zł, więc różnica jest, zwłaszcza jak się kupuje czegoś po kilka sztuk :)
Awatar użytkownika
grnape
Młodszy majsterkowicz

Post autor: grnape » 30 mar 2013, 22:12

Robiąc zakupy na miejscu w sklepie AVT miło zaskoczył mnie starszy Pan (nawet bardzo starszy;), który dał mi rabat na zakupy. 'Żeby dziewczyna nie krzyczała' :) Wniosek: do AVT warto wybrać się ze swoją lepszą połową;)
clocker
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: clocker » 31 mar 2013, 10:52

grnape pisze: Wniosek: do AVT warto wybrać się ze swoją lepszą połową;)
Zapamiętam na przyszłość :D

A co do zakupów w bezpośrednio u nich w oddziale, długo trzeba czekać aż przyniesie wszystko co się chce?
Awatar użytkownika
grnape
Młodszy majsterkowicz

Post autor: grnape » 31 mar 2013, 17:04

Dość długo, lepiej zamów przez internet i przyjdź po odbiór. Warto wpaść bo sporo rzeczy jest wystawionych na regałach i można sobie pooglądać:)
Awatar użytkownika
Pasek
Młodszy majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: Pasek » 31 maja 2013, 11:50

johny pisze:najlepiej napisz do nich maila wczesniej z lista zakupow, ja raz robilem zakupy to mnie prawie 4 tygodnie przetrzymali, raz mowili ze jednego nie ma, innym razem znow doszlo ale czegos innego tam brakowalo, wiec jak zalezy Ci na w miare szybkiej dostawie znajdz sobie inny sklep
Mnie nie odpisali w ogóle...
Awatar użytkownika
Santyago
Młodszy majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: Santyago » 18 cze 2013, 14:15

Miałem przygodę z AVT - zamówiłem sporą ilość części - oczywiście 30% nie było na stanie (jakby nie można było dać informacji przy produkcie, że brak, albo ile tego mają). Po dopytywaniu się dowiedziałem się, że trzeba czekać 2 tygodnie. Jako, że mi się nie paliło postanowiłem poczekać. Po dwóch tygodniach zapytałem jak tam zamówienie - z łaski dostałem odpowiedź, że brak tego, tego i owego, ale nie wiadomo kiedy będzie. Generalnie na AVT szkoda czasu i nerwów - chyba, że dostanie się jasną informację że wszystko jest. Inaczej pozostaje wysyłka tylko tego co na stanie albo czekanie wieki.
Awatar użytkownika
Jedrek
Majsterkowicz

Post autor: Jedrek » 18 cze 2013, 16:37

Ja mam tylko dobre doświadczenie z AVT, i z mojej strony plus.
Awatar użytkownika
firebot
Młodszy majsterkowicz

Post autor: firebot » 18 cze 2013, 20:31

Sam kupowałem w avt i nie mam powodów do narzekania.
Co do czasu wysyłki bywało różnie, w zależności od zamówionych artykułów czas oczekiwania u mnie wyniósł najdłużej 4 dni robocze.
Linux jest wszędzie !
Ciemny
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Ciemny » 15 lip 2013, 10:15

Santyago pisze:Miałem przygodę z AVT - zamówiłem sporą ilość części - oczywiście 30% nie było na stanie (jakby nie można było dać informacji przy produkcie, że brak, albo ile tego mają). Po dopytywaniu się dowiedziałem się, że trzeba czekać 2 tygodnie. Jako, że mi się nie paliło postanowiłem poczekać. Po dwóch tygodniach zapytałem jak tam zamówienie - z łaski dostałem odpowiedź, że brak tego, tego i owego, ale nie wiadomo kiedy będzie. Generalnie na AVT szkoda czasu i nerwów - chyba, że dostanie się jasną informację że wszystko jest. Inaczej pozostaje wysyłka tylko tego co na stanie albo czekanie wieki.
Potwierdzam, u mnie było podobnie. I to nie raz i nie dwa.
Od ostatniego razu (kilka lat temu) już mają mnie jako klienta z głowy i odradzam zakupy tam każdemu kto sie napali.
misiek22230
Młodszy majsterkowicz

Post autor: misiek22230 » 9 sie 2013, 10:03

Ja zamówiłem paczkę w poniedziałek zapytałem od razu czy wszystko mają odpisali,że nie mają czegoś,kazałem im zmienić na inną pozycje i paczka przyszła w czwartek.
Nie sugerujcie się stanem paczki na stronie,bo jest tam straszny burdel
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: