Na luzie... pogadanki o pracy.

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Administrator
Kontakt:

Re: Na luzie... pogadanki o pracy.

Post autor: Łukasz » 18 sty 2018, 23:45

U mnie majsterkowe pasje idą trochę sinusoidalnie - najpierw przez kilka miesięcy mam wielką fazę na elektronikę, a później jakoś nagle odstawiam elektronikę na bok i potrafię dzień i noc drukować 3D. Generalnie dużo zależy od tego, czy wpadnie mi akurat jakiś fajny projekt. Przykładowo - przez cały 2017 rok elektroniki nie ruszyłem praktycznie w ogóle. Natomiast teraz walczę z jednym projektem i wszędzie dookoła walają się rezystory, tranzystory, kabelki, silniki. A oscyloskop, którego nigdy nie miałem, stał się nagle jednym z największych marzeń, do zrealizowania których będę dążył z całych sił (na razie mam jeden na testy, ale za jakiś czas będę musiał go zwrócić).

Poza tym często mam nocne grzebanie w majsterkowie ;) Fakt faktem, forum nieco zaniedbałem, bo 99% czasu zabiera mi samo majsterkowo, ale jakoś postaram się nadrobić zaległości. Tak, czy siak, nie traktuję tego jako pracę, tylko właśnie bardziej jako hobby/pasję, więc nawet wtedy, gdy muszę zarwać nockę i do 6 nad ranem walczyć z jakąś aktualizacją w majsterkowie, myślę o tym bardziej w kategoriach majsterkowania ;)
Życie jest za krótkie, żeby nie majsterkować...

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: