Sterownik z modułem GSM

Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić? Pisz śmiało!
ODPOWIEDZ
tadeusz1111
Młodszy majsterkowicz

Sterownik z modułem GSM

Post autor: tadeusz1111 » 30 lis 2017, 22:04

IMG_20171128_195841.jpg
Witam.
Zbudowałem sterownik z modułem GSM sim 800l EVB na podstawie projektu którego " nie mogę tu wstawić".
Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić linku do strony z której skorzystałem? Bo jestem nowy?
Zmodyfikowałem go używająć projektu którego ponownie "nie mogę tu wstawić."
I znowu nie wiem dlaczego ponownie nie mogę wstawić linku do strony z której skorzystałem projektując
ten układ. Znowu nowy?
Oto zdjęcie:
IMG_20171128_195841.jpg
Zmodyfikowałem go do własnych potrzeb.
Chciałem podzielić się z problemami które uniemożliwiały mi poprawne uruchomienie tego sterownika.
Mimo że układ działa teraz perfekcyjnie.
Ale widać że forum majsterkowo uniemożliwaia takie działanie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2017, 22:38 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę napisać o co chodzi, a nie użalać się z problemami przy próbach wstawienia linków zewnętrznych. Nowi użytkownicy nie mogą wstawiać linków zewnętrznych przed napisaniem 20 postów, Posty z działu offtopic się nie liczą.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

mghjaatgkktuejdj
Majsterkowicz

Re: Sterownik z modułem GSM

Post autor: mghjaatgkktuejdj » 1 gru 2017, 16:56

Do czego wykorzystujesz ten sterownik?
tadeusz1111
Młodszy majsterkowicz

Re: Sterownik z modułem GSM

Post autor: tadeusz1111 » 2 gru 2017, 01:11

Podejrzewałem że zareaguje moderator na mój post. Ale myślałem że w innej formie.
Np: proszę podać na priva linki to może je wstawie.
Panie moderatorze uważam że jesli w swoim projekcie użyłem programu z innych stron to minimum elokwencji każe chociaż podać linki do pierwowzorów. Uprości to opis i przyspieszy zrozumienie programu przez innych użytkowników forum.
Co do pytania o zastosowanie to odpowiadam:
Sterownik służy do włączania i wyłączania urządzenia, w tym przypadku pieca gazowego CO telefonem komórkowym.
Służy także do pomiaru i monitorowania temperatury, porzez wysłanie SMS z wartością temperatury. Jest także podłączony do czujki alarmu i w przypadku alarmu wysyła SMS-y w pewnych odstępach czasu. Ogólnie na SMS z zapytaniem o status odpowiada SMS-em z informacją o tym że alarm czuwa lub nie, piec grzeje lub nie grzeje i podaje temperaturę w monitorowanym pomieszczeniu.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: