Cześć, w tym poście chciałbym zaproponować wykonanie systemu inteligentnego domu. Oczywiście, ja już rozpocząłem takie prace, ale szukam ludzi który byliby chętni pomóc.
W tym poście będę przedstawiał status prac.
Aktualnie system wygląda tak, że moja malina wisi w lampie od ostatniego poradnika, ale chciałbym ten system rozbudować do tego stopnia abym mógł sterować urządzeniami w każdym pomieszczeniu, jeszcze lepiej gdyby była to metoda bezinwazyjna.
Chętnych zapraszam do współpracy, szukam właściwie ludzi od wszystkiego (Aplikacje mobilne, WWW, elektronika, programowanie).
Pozdrawiam SURViR
iHome
-
- Młodszy majsterkowicz
- Posty: 1
- Rejestracja: 8 sty 2015, 13:56
Re: iHome
Po pierwsze narysuj porzadny schemat bo na tym to nic nie widać. Po drugie co to za przetwornica? Podwyższajaca? Na jakim scalaku? Po trzecie jak wedlug Ciebie zwiększa się prąd bazy skoro sterujesz PWMem? Po czwarte jak żeś wpiął te diody? patrzyłes chociaż na jakiś poradnik w necie? Masakra. Diody mają iść zaporowo rownolegle do zasialania silnika. Teraz to masz tam taki bajzel i tyle szpilek i zakłóceń że dziwie się ze to w ogóle działa.
____________
faari
____________
faari
- panmajster
- Młodszy majsterkowicz
- Posty: 30
- Rejestracja: 27 sty 2015, 15:56
Re: iHome
Ciekawie to brzmi coś więcej?