Wydrukuję to w 3d?

Idealne miejsce na rozmowy o sprzęcie
ODPOWIEDZ
Lima
Młodszy majsterkowicz

Wydrukuję to w 3d?

Post autor: Lima » 18 kwie 2017, 12:08

Moi drodzy, pytanie nietypowe. Mam w domu kultową już Kometę firmy Unitra - ZMS 42. Sprzęcik jest w fajnym stanie, w pełni sprawny, ale brakuje mu kilku gałek. Na tym zdjęciu
Proszę wstawić zdjęcie bezpośrednio na forum - jako załącznik.
- można sobie podejrzeć o czym mówię, widoczne są zarówno gałki suwaków (oraz suwak, któremu gałki brakuje), jak i pełne pokrętło od tonów wysokich/niskich (a także takie, w którym element gałki pokrętła zaginął). Nie jestem pewna co to za materiał, ale także nie zależy mi na tym, aby był identyczny. Chciałabym jedynie załatać te "dziury". Czy takie coś wydrukuje się w 3d? Gdzie szukać firmy, która to zrobi? Czy zdejmując gałki i zanosząc do jakiejś firmy zrobią mi na ich podstawie projekt "protezy"? ;) Z góry dzięki, druk 3d to dla mnie totalnie obcy temat.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Druk 3D u Adama
Młodszy majsterkowicz

Re: Wydrukuję to w 3d?

Post autor: Druk 3D u Adama » 21 kwie 2017, 16:52

Cześć

A możesz podesłać zdjęcie tych elementów bo w poście tego nie ma? Chyba ze masz gotowe modele, to je najpierw podeślij. Zobaczymy co da się zrobić.

SPAM
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2017, 14:46 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Link usunięty. Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać linków zewnętrznych. Ostrzeżenie!!!
Lima
Młodszy majsterkowicz

Re: Wydrukuję to w 3d?

Post autor: Lima » 4 maja 2017, 10:00

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, byłam na majówkowym wyjeździe więc przepraszam także za milczenie. :) Dziś po południu zrobię zdjęcie elementów, modeli oczywiście nie posiadam.
MrLewerence, dziękuję, przymierzę się do takich modeli i zobaczymy czy będzie pasowało.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: