Skriware z Auchan

Idealne miejsce na rozmowy o sprzęcie
ODPOWIEDZ
Vernek
Młodszy majsterkowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2017, 00:18

Skriware z Auchan

Post autor: Vernek » 30 lip 2017, 00:37

Cześć, od dłuższego czasu zaglądam na waszą stronę i korzystam z wielu rad udzielanych przy tworzeniu projektów. Pomogły mi one w wilku moich własnych (nie mniej jednak przełamanie się i fotografowanie kolejnych etapów projektu jest dla mnie czymś trudnym, gdyż jak coś zacznę, trudno mi się na chwilę oderwać od pracy).

Przejdę jednak do rzeczy o opiszę, co zmotywowało mnie do szukania pomocy i porady u osób, które mają już jakieś rozeznanie w temacie.
Przyznam jestem świeży, jednak sama kwestia druku 3D fascynuje mnie od lat (Na uczelni na wydziale obok koledzy się takimi bawili, ja niestety nie miałem okazji).

W dniu dzisiejszym znalazłem w sklepie Auchan tytułową drukarkę w cenie 1499 zł.
Cena dość niska jak na tego typu produkt i miejsce sprzedaży też niecodzienne. Zakładam, że w tej cenie jest model z wystawy, co biorąc pod uwagę fakt, że nie nosi śladów użytkowania chyba nie powinno być problemem.

I tu się nasuwają moje wątpliwości i pytania do was. Czy ta cena jest atrakcyjna a produkt jest warty swojej ceny. Nie jestem w stanie przewidzieć na jak częste drukowanie będzie się zanosiło, szczególnie pod kontem materiałów eksploatacyjnych (Z drugiej strony kilogram PLA to chyba koszt około 100zł, więc może nie będzie tak źle).
Czy będzie ona służyć dobrze, czy też po dwóch latach, jak to elektronika w Europie robi, ulegnie awarii. (Wiem, że nikt mi tego nie zagwarantuje, ale jakość wykonania zawsze wpłynie na żywotność.)

Poniżej znalazłem krótki opis, myślę że to właśnie ta (z wyglądu):
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/spr ... uchan.aspx
https://skriware.com/printer

Z góry dzięki za wszelkie informacje, które mogłyby rozwiać moje wątpliwości na temat zakupu.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!


ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: