"ukryte" reklamy

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

"ukryte" reklamy

Post autor: Marhef » 13 sty 2016, 14:21

Już kilka razy na tym forum pojawiają się reklamy, coś w stylu "jeśli wybierasz toster to tylko firmy sosna". Są to zazwyczaj nowi użytkownicy, napiszą 1-2 posty i znikają.
Czy myślicie, że powinno się usuwać takie posty?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
arduino-lab
Młodszy majsterkowicz
Kontakt:

Re: "ukryte" reklamy

Post autor: arduino-lab » 13 sty 2016, 14:29

Ja myślę, że jeśli to jest pierwszy post i w miarę jeszcze rozbudowana wypowiedź, to należy się temu użytkownikowi przyjrzeć. Jeśli się sytuacja powtórzy wtedy można podejmować jakieś kroki. Czasem przedstawiciel jakieś firmy może coś wnieść w temat, można też ewentualnie usunąć fragment z reklamą.
Arduino
Majsterkowicz

Post autor: Arduino » 21 sty 2016, 19:01

Myślę, że jak to będą 1-2 posty i po dłuższym czasie nie będą aktywni to należy ich usunąć.
Arduino
Majsterkowicz

Post autor: Arduino » 22 sty 2016, 09:19

Masz racje.
ksam
Młodszy majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: ksam » 5 kwie 2016, 13:09

Użytkownicy z 1-3 postami na temat danego produktu i brakiem jakichkolwiek innych wypowiedzi przez dłuższy czas w innych tematach, mogą prowadzić tzw. marketing szeptany. Nawet jeśli treść posta nie będzie wprost nachalną reklamą, będzie przy tym bardziej rozbudowana, szczegółowa i zawierająca ciekawe informacje, to i tak należy podejść do tematu z dystansem. Użytkownicy z długim stażem w swoich wypowiedziach są zdecydowanie pewniejsi. Ludziom od "szeptanki" nie chce się budować wiarygodnego profilu na forach, aby później zareklamować 1-2 produkty.
Zablokowany

Strony partnerskie: