Szukam tłumacza angielskich tekstów z Warszawy

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany
vinny
Młodszy majsterkowicz

Szukam tłumacza angielskich tekstów z Warszawy

Post autor: vinny » 6 maja 2016, 14:11

Prowadzę swój serwis internetowy. Na razie hobbistycznie ale planuje jego rozwój. Zamierzam przetłumaczyć kilka tekstów z języka angielskiego ale sam sobie nie poradze ( jest tam również słownictwo techniczne ,w słownikach nie ma nawet niektórych słów). Chciałbym w tym celu skorzystać z usług jakiegoś dobrego tłumacza. Moze ktoś zna kogoś z Warszawy kto podjąłby się tego zlecenia? Z góry dzieki.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
pebb
Majsterkowicz

Re: Szukam tłumacza angielskich tekstów z Warszawy

Post autor: pebb » 10 maja 2016, 14:05

Ze znalezieniem tłumacza w Warszawie nie powinno być problemu. Wystarczy wpisać w Google odpowiednią frazę - w kilka sekund pojawi Ci się kilkadziesiąt biur tłumaczeń. Poza tym takie dyskusje już się pojawiały na forach... np patrz tutaj na forum - [url=Ze znalezieniem tłumacza w Warszawie nie powinno być problemu. Wystarczy wpisać w Google odpowiednią frazę - w kilka sekund pojawi Ci się kilkadziesiąt biur tłumaczeń. Poza tym takie dyskusje już się pojawiały na forach... np tutaj na forum http://kobieta.interia.pl/forum/polecic ... 15690,ok,4
sztapl
Majsterkowicz

Post autor: sztapl » 11 maja 2016, 21:04

Jaka branża? Mam opanowany techniczny budowlany mogę pomóc.
Nowicjusz4
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Nowicjusz4 » 31 paź 2016, 22:35

Nie myślałeś o tym, żeby zwrócić się do biura które tłumaczy zdalnie? Zawsze to spora oszczędność czasu. Profesjonalnie do zleceń podchodzi firma SPAM Warto się skontaktować i zobaczyć jak wycenią teksty, które musisz przełożyć na ang.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2016, 01:12 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto LINKI , SPAM!!!, Ostrzeżenie.
WiechuZych
Młodszy majsterkowicz

Post autor: WiechuZych » 10 kwie 2017, 11:53

Ja korzystałem ostatnio z pomocy pana Tomasza. Jak coś to jego strona to spam naprawdę świetny tłumacz techniczny. Zna się na tłumaczeniach jak mało kto. ja byłem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
zanetaturkala
Młodszy majsterkowicz

Post autor: zanetaturkala » 26 cze 2017, 09:45

Ja mogę polecić sprawdzone biuro, które oferuje zdalne tłumaczenia.To oszczędność czasu, tym bardziej, że dostęp do internetu mam ze sobą wszędzie. W biurze pracują doświadczeni tłumacze: [Spam].Zwróciłam się do nich na szybko z prośbą o przetłumaczenie tekstu o tematyce prawnej, które przesłał mi klient. Wszystko zajęło 4 godziny, a w ten sposób mogłam odesłać i ustosunkować się do zapisu tego samego dnia, zatem klient był zadowolony, więc ja też ;)

Edytowałem, dwa razy. Powód zmiany posta ma ograniczoną ilość znaków.

Post był zgłaszany jako zawierający reklamę usług lub produktów.
Otóż, Użytkownik na chwilę przyznania ostrzeżenia ma dorobek 14 postów na forum, z czego znaczna większość postów to posty w dziale Offtopic.
Niestety zbyt szybko od chwili rejestracji użytkownik przekroczył limit postów do którego nie można umieszczać linków zewnętrznych.
Traktuję to jako sztuczne nabijanie licznika postów w celu ominięcia Regulaminu Forum. Stąd ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 20:17 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Link usunięty. Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać linków zewnętrznych. Ostrzeżenie!!!
Zablokowany

Strony partnerskie: