Imieniny i prezent

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany
natka00
Młodszy majsterkowicz

Imieniny i prezent

Post autor: natka00 » 18 mar 2017, 02:57

Cześć,

Czytam forum od pewnego czasu, ale do tej pory się nie udzielałam. Jutro idę na urodziny do wujka, a kompletnie nie mam pomysłu na prezent dla niego. Ma 50 lat i lubi majsterkować. Nie mam się kogo poradzić, a tutaj jest wielu facetów, to może ktoś z was by mi coś doradził ;)

Z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli temat nie pasuje, to proszę o przeniesienie do kosza.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

vinny
Młodszy majsterkowicz

Re: Imieniny i prezent

Post autor: vinny » 20 mar 2017, 12:59

Cóż najlepsze prezent to te praktyczne. Może nie należą do najtańszych ale ja chciałbym dostać jakiś fajny, klasyczny, casualowy zegarek.
Lubię też otrzymywać dodatki typu spinki do mankietów, jakieś oryginalne krawaty czy szelki i inne tego typu dodatki :)

Wracając do zegarka, to polecam Doxy i generalnie szwajcarskie Tissoty czy Swatch-e. A więc modele takie jak tutaj.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2017, 11:59 przez vinny, łącznie zmieniany 1 raz.
karp
Majsterkowicz

Post autor: karp » 21 mar 2017, 09:04

Zegarek - dobra opcja. Zależy kogo na ile stać, ale wydaje mi się, że w zasadzie jest to dobry prezent na każdą okazję.
Dodam tylko, że jeżeli wujek jest posłem lub innym urzędnikiem który musi składać oświadczenia majątkowe, to lepiej żeby nie przekraczał 5 tys zł :) Już poseł Sławomir Nowak tłumaczył się, że dostał zegarek od rodziny za 30k zł :) Miał później przez to problemy.
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: jacks » 22 maja 2017, 09:40

Zegarek zawsze będzie bardzo dobrą opcją prezentową Nie jest to taki tani zakup jednak osoba będzie z niego bez wątpienia korzystała i przyda jej się na lata ( oczywiscie jeśli zdecydujecie się na jakąś dobrą, porządną firmę.....).

Polecam zegarek firmy Guess. Bardzo dobre wykonanie, a w sieci mozna zegaarki tej firmy kupić o wiele taniej niz stacjonarnie.
http://www.czaszegarkow.pl/guess-c-784.html
Awatar użytkownika
zanetaturkala
Młodszy majsterkowicz

Post autor: zanetaturkala » 26 cze 2017, 09:03

Ja ostatnia znalazłam alternatywę dla standardowych prezentów- zawsze mamy wątpliwości dotyczące co kupić, jaki kolor itd. Odkryłam karty podarunkowe - ich zaletami jest to, że mogą być na określoną kwotę, ale też można je zrealizować w dogodnym momencie.
Zablokowany

Strony partnerskie: