Wiertarko-wkretarka Bosch Makita ?

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
kiszot
Młodszy majsterkowicz

Wiertarko-wkretarka Bosch Makita ?

Post autor: kiszot » 7 lip 2017, 15:47

Czesc bede robic zabudowe meblowa i potrzebuje do tego lekkiego i konkretnego sprzetu ktory zaaz mi sie nie posypie. Przelecialem przez najpopularniejszych producentow i mysle albo Bosch albo Makita. Macie jakies doswiadczenia? z gory dzieki!

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

kiszot
Młodszy majsterkowicz

Re: Wiertarko-wkretarka Bosch Makita ?

Post autor: kiszot » 10 lip 2017, 12:15

jednorazowe ale fajnie zeby posluzylo do innych rzeczy bo na raz to bym wziol byleco z castoramy
Awatar użytkownika
NarzedziaBosch
Młodszy majsterkowicz

Post autor: NarzedziaBosch » 21 lip 2017, 10:45

kiszot pisze:Czesc bede robic zabudowe meblowa i potrzebuje do tego lekkiego i konkretnego sprzetu ktory zaaz mi sie nie posypie. Przelecialem przez najpopularniejszych producentow i mysle albo Bosch albo Makita. Macie jakies doswiadczenia? z gory dzieki!
W takim przypadku najbardziej niezawodną pomocą byłaby Bosch GSR 14,4 V-EC FC2 Professional wraz z dostępnymi wymiennymi uchwytami, które umożliwiają wkręcanie pod kątem, lub w innych, trudno dostępnych miejscach. Jako tańszą alternatywę proponujemy również akumulatorową Bosch GSR 12. Jest bardzo wygodna i lekka, doskonale sprawdza się zarówno w domu jak i w miejscach bez dostępu do prądu
kapop
Młodszy majsterkowicz

Post autor: kapop » 25 mar 2018, 15:20

a co myślicie o AEG, to też bardziej profesjonalna pólka, szukam czegoś do pracy, coś w miae mało awaryjnego i żeby też na baterii można było długo pracowac
pawel80
Młodszy majsterkowicz

Post autor: pawel80 » 1 kwie 2018, 13:29

siema nie reklamuje lidla zeby nie było....ale Parkside naprawde daje rade testujemy narzedzia na youtubie kanał milion pomysłów na minute zerknij moze tam coś ci wpadnie w oko

Post był zgłaszany jako reklama / spam.

Info dla osób zgłaszających... to nie spam. Nowy użytkownik mający 2 posty na forum i podał nazwę produktu to już spamer?

Jedna uwaga do autora posta, by starał się pisać po polsku... jeśli są jakieś problemy typu "dys .... " proszę korzystać ze słownika.
Matolek
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Matolek » 3 kwie 2018, 07:01

Ja zdecydowalem się na sprzęt Metabo.
Awatar użytkownika
gibon139
Młodszy majsterkowicz

Post autor: gibon139 » 6 maja 2018, 23:35

Bez zastanowienia jak wkrętarka to tylko makita, nie zawodne robię w pracy nimi na codziennie w stali alu itp. dobież tylko pod siebie model oglądnij im drożej tym lepsze parametry.
Adamkk
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Adamkk » 13 lip 2018, 20:23

A co powiecie na temat wiertarko-wkretarek Einhella np.TE-CD 12 X-Li czy TE-CD 12 Li lub TC-CD 12 Li nie bardzo wiem czym się różnią poszczególne modele.
Czy lepiej Bosch GSR 120 LI?
A może Makita DF330DWE?
Narzędzie ma służyć sporadycznie w domu głównie jako wkrętarka. Nie chce kupować byle czego ale też nie szukam czegoś mega mocnego dlatego że posiadam dużą młoto-wiertarke do wiercenia w betonie.
Bosch i Makita są bardzo uważane ale Einhell jest chyba też nie najgorszy i napewno tańszy od np. Makity.
Co polecacie?
kapop
Młodszy majsterkowicz

Post autor: kapop » 13 mar 2020, 00:45

zacząłem przygodę z AEG i nie mogę narzekać na ich sprzęt, nie jest drogi a pracuje mi się na nim bardzo dobrze, urządzenia fajnie wykonane. Akumulatorowe mnie szczególnie pozytywnie zaskoczyły, bo da się długo pracować bez spadków mocy.
Did
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Did » 24 mar 2020, 20:41

Ma ktoś doświadczenie z tymi wkrętarkami? Szukam sprzętu do podstawowych prac domowych i trochę zabawy z majsterkowaniem.

PARKSIDE® Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka PABS 20-Li D4 20 V\

Wkrętarka Bosch PSB1440LI-2 2x Akumulator Walizka

Sorry za brak linków, nie moge jeszcze wstawiać.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: