Żywotność zamienników baterii

Masz jakiś problem ze swoim sprzętem? Tutaj możesz szukać pomocy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pebb
Majsterkowicz

Żywotność zamienników baterii

Post autor: pebb » 16 paź 2016, 10:07

Posiadam komputer DELL LATITUDE E6400. Generalnie dobry sprzęt, ale bateria - cóż, kiepsko działa. Zastanawiam się nad jakimś zamiennikiem. Pytanie, czy będzie tak trwały, jak oryginalna bateria? Dodam, że specyfikacje mają niemal identyczną.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
macin
Majsterkowicz

Re: Żywotność zamienników baterii

Post autor: macin » 16 paź 2016, 10:59

Z tego co ja przerabiałem w dell d620, to nie opłaca się kupować zamienników. Z początku może działają ale tak po około 6 miesiącach traciła pojemność aż nie dało w ogóle uruchomić laptopa na baterii. Po rozebraniu okazało się, że ma jakieś dziwne akumulatorki bez żadnych opisów czy firmy.
zgoda
Majsterkowicz

Post autor: zgoda » 16 paź 2016, 20:09

Z paroma HP miałem to samo, zamienniki padały momentalnie.
Xtream
Majsterkowicz

Post autor: Xtream » 17 paź 2016, 10:15

Greenbattery czy Greenenergy, jakoś tak nazywa się firma z poznania. Kupiłem u nich baterie do laptopa toshiba i odpukać po roku użytkowania nadal mogę śmigać 8h zamiast oryginalnych 2h z kawałkiem. Kupiłem baterie o podwyższonej pojemności, to też laptop nieco odstaje od podłoża (mnie to bardzo odpowiada, ale oryginalne pojemności tez mają). Niestety jako łyżkę dziekciu musze dodać że musiałem lekko spiłować baterię bo jej fragment chaczył o konstrukcję laptopa. Na szczęście dogadałem się że nie ucierpiała na tym gwarancja przesłałem im fotki które zaakceptowali (choć tego nie wymagali). Dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić.

wyklepane z fona
kiko80
Młodszy majsterkowicz

Post autor: kiko80 » 28 maja 2018, 19:16

Posiadam green cell i niestety nie dorównują oryginałom bo siedzą w nich chińskie ogniwa
Awatar użytkownika
panmajster
Młodszy majsterkowicz

Post autor: panmajster » 11 sie 2018, 23:25

Jak kupi się dobre zamienniki, to nie ma się czego obawiać. Oczywiście, jest to prosta sprawa, że oryginalne będą lepsze i dużo bardziej żywotne, ale jak już te padną, to można kupić jakieś droższe zamienniki i jakoś na tym ciągnąć. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: