Wymiana walut

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany
mpire24
Młodszy majsterkowicz

Wymiana walut

Post autor: mpire24 » 20 wrz 2018, 16:00

Jaki polecacie kantor online do wymiany walut? Na pluskantor widziałem dość dobre kursy no i mają księgowanie 24/7 na czym mi zależy. I przelewy w EUR mają już od 5zł, co myślicie?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Konrad_Walenrod
Młodszy majsterkowicz

Re: Wymiana walut

Post autor: Konrad_Walenrod » 21 wrz 2018, 08:55

Z niego nie korzystałem. Ja od zawsze jestem wiernym klientem Cinkciarza. Kursy mają bardzo dobre, a że wymieniam franki na kredyt, to sporo oszczędzam w porównaniu do wymiany w banku. Przekazy widziałem, że też tam mają, ale nigdy nie miałem potrzeby korzystać.
adeko
Młodszy majsterkowicz

Post autor: adeko » 15 paź 2018, 22:03

Konrad_Walenrod pisze:
21 wrz 2018, 08:55
Z niego nie korzystałem. Ja od zawsze jestem wiernym klientem Cinkciarza. Kursy mają bardzo dobre, a że wymieniam franki na kredyt, to sporo oszczędzam w porównaniu do wymiany w banku. Przekazy widziałem, że też tam mają, ale nigdy nie miałem potrzeby korzystać.
Co to w ogóle za firma?
Ja mam konto walutowe z Revolucie. Jestem. bardzo zadowolony
brandcreation
Młodszy majsterkowicz

Post autor: brandcreation » 23 paź 2018, 10:46

Jakiś czas temu odkryłem taki portal, kantor wymiany walut jak cinkcairz pl i muszę powiedzieć, że przy wymianie walut sprawdza się bardzo dobrze. Kursy zwykle są o kilka groszy lepsze niż w kantorach stacjonarnych.
Aby móc korzystać z tego typu usług konieczne jest posiadanie walutowego rachunku bankowego. Są jednak banki które posiadają tego typu rachunki po bardzo niskich kosztach lub wręcz za darmo.
adeko
Młodszy majsterkowicz

Post autor: adeko » 25 paź 2018, 11:45

Poczytajcie sobie o Revolut
Awatar użytkownika
zeen
Majsterkowicz

Post autor: zeen » 27 paź 2018, 11:12

brandcreation pisze:
23 paź 2018, 10:46
Jakiś czas temu odkryłem taki portal, kantor wymiany walut jak cinkcairz pl i muszę powiedzieć, że przy wymianie walut sprawdza się bardzo dobrze. Kursy zwykle są o kilka groszy lepsze niż w kantorach stacjonarnych.
Aby móc korzystać z tego typu usług konieczne jest posiadanie walutowego rachunku bankowego. Są jednak banki które posiadają tego typu rachunki po bardzo niskich kosztach lub wręcz za darmo.
Tak, korzystałem z cinkciarz i rzeczywiście potrzebne są konta walutowe - co jest trochę oczywistością. Jeżeli potrzebujesz wpłacać i wypłacać to proponuję w jakimś banku z dużą ilością placówek np PKO BP https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual ... -walutowe/
Opcjonalnie, jeżeli to ma być wirutalny obrót, to nest bank w zupełności wystarczy. Tutaj proponuję sprawdzić warunki w tym banku: ttps://www.konto-studenckie.pl/nest-bank-opinie-oplaty.php
szocik44
Młodszy majsterkowicz

Post autor: szocik44 » 19 gru 2018, 16:18

Chodzi Tobie np o paypal?
florek
Młodszy majsterkowicz

Post autor: florek » 10 sty 2019, 12:16

Dużo ciekawych opcji wymiany walut mają na dollarro kursy też wyglądają u nich najlepiej przy zestawieniu ze wszystkimi innymi kantorami internetowymi. Najlepiej jednak sprawdzić samemu co się komu opłaca.
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: jacks » 11 sty 2019, 10:21

Najlepsze konto walutowe obecnie ma nest bank

0 zł prowadzenie
darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce ale i za granicą
darmowa karta bez zadnych warunków jak w innych baknach ze trzeba tyle i tyle zapłacić albo dokonać tylu i tylu transakcji aby była darmowa. Tutaj tego nie ma....
oraz darmowe przelewy

Konto walutowe w banku można otworzyć przy okazji załóżenia konta osobistego. I wszystko mozna oczywiście zrobić zupełnie przez internet. https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Ostatnio zmieniony 27 sty 2019, 11:51 przez jacks, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
panmajster
Młodszy majsterkowicz

Post autor: panmajster » 12 sty 2019, 22:45

Wydaje mi się, że wszędzie teraz jest w miare bezpłatna rejestracja i spokojnie jesteś w stanie zorganizować się w dobry sposób ;)
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jozef » 23 sty 2019, 14:43

Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak internetowy kantor. A można wziąć pożyczkę czy kredyt od razu w innej walucie czy nie? Nie znalazłem żadnych informacji rzetelnych a taka opcja byłaby fajna przed moim wyjazdem na urlop za miesiąc. Ktoś coś wie?
Zablokowany

Strony partnerskie: