IKEA

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
zanetaturkala
Młodszy majsterkowicz

Re: IKEA

Post autor: zanetaturkala » 26 cze 2017, 09:32

W IKEI kupuję raczej dodatki, co do mebli to naprawdę zależy, ale z reguły ich konstrukcja pozostawia wiele do życzenia...

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

zeen
Młodszy majsterkowicz

Post autor: zeen » 10 lip 2017, 09:04

Również jesli kupujemy coś w tym sklepie to w zasadzie jedynie dodatki. Wybór jest tam bardzo duży jednak meble są generalnie kiepskiej jakości tak wiec lepiej jest szukać w innych miejsach ( szczególnie,ze mozna kupić je często o wiele taniej w polskich sklepach).
Sam ostatnio kupowałem kilka nowych rzeczy do domu i zdecydowałem się na OBI. Duży wybór,ceny równeiż mają ok, niewysokie. Jeśli czegoś nie ma na miejscu ale jest w ich katalogu na stronie to bez problemu można to sobie domówić.
Awatar użytkownika
scope
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: scope » 13 lip 2017, 14:23

Jakoś zupełnie nie mam zaufania do tych wszystkich sieciowych sklepów. Zdecydowanie bardziej wolę mniejszych producentów, którzy stawiają przede wszystkim na jakość, a nie hurtową produkcję. Choć jest to tylko moje skromne zdanie.
karp
Majsterkowicz

Post autor: karp » 20 lip 2017, 14:30

A dlaczego nie masz zaufania. Przecież w sieciówkach można często kupić sprzęt bardzo dobre jakośi, markowych producentów. Bez problemu można dokonać zwrotu nawet w ciągu 30 dni. Czyli coś czego mali dostawcy ze względu na problemy logistyczne nie przeskoczą.
Proponuję sprawdzić jeszcze w KraftDele, mają duży wybór sprzętu elektronicznego w całkiem dobrych cenach.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2017, 10:58 przez karp, łącznie zmieniany 1 raz.
Marekus
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Marekus » 14 wrz 2017, 11:14

Ja tam uważam, że meble z IKEA są bardzo dobre. Sam mam ich kilka w domu. W sumie to mam urządzoną w ich meblach salon i sypialnię mojej najstarszej córki. Nie powiem aby montaż mebli był super, ale i tak daję radę. A w innych sklepach meblowych te instrukcje nie są o wiele lepsze, wręcz przeciwnie. Raz kupowałem meble z Agaty i trzeba przyznać, że instrukcja nic nie wnosiła. i bawiłem się w układanie puzzli. Jedna szafka zajęła mi prawie cały dzień. A nie była ona jakaś duża. Co do jakości sieciówek, uważam, że IKEA jeśli chodzi o jakość trzyma się całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
Jaromir
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jaromir » 20 wrz 2017, 13:44

W ikei dobre jest to, że można samemu pokombinować z aranżacjami. Osobiście posiadam w salonie fronty kuchenne i wygląda to całkiem fajnie. Oprócz tego wisząca szafka także z działu kuchennego jest u mnie szafką pod umywalkę ;)
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Post autor: jacks » 23 sty 2018, 13:17

Jeśli chodzi o mnie to równiez kupuję w tym sklepie jedynie dodatki. Ikea uchodzi z tani sklep co moim zdaniem nie jest prawdą bo jednak tak tanio nie jest. Większośc promocji jest na te najtansze mebelki, a one nie grzeszą jakością.
MOim zdaniem o wiele lepie jest zajrzeć sobie do mniejszych sklepów meblarskich gdzie wybór moze nie jest tak duży jak w ikei ale po pierwsze kupi się meble o wiele taniej. Po drugie jakościowo nie będą się za bardzo różniły. Polecam zajrzeć na przykład tutaj: https://meblearkadius.pl/
Modnestol
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Modnestol » 28 cze 2018, 12:49

Ikea to nawet z cieńszych płyt robi swoje meble z 16mm a nie jak u stolarza z 18mm
Coś za coś w ikei wszystko ładne pięknie urządze rzesze doradców ale to kosztuje i na czymś trzeba na to zarobić.
A w 25 letnią gwarancję na szuflady to ja nie wierzę. Za 25 lat to współczesne meble się rozsypia wyobijaja i zmienią kolor i kto nam wtedy uzna gwarancję?
Antoni34
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Antoni34 » 7 lip 2018, 19:14

Najlepiej w warsztacie moim zdanie sprawdzają się klasyczne metalowe
Roch
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Roch » 27 sie 2018, 18:44

Dodatki faktycznie mozna kupic, ale tez raczej jesli chodzi o ozdoby dekoracyjne to kupuje zazwyczaj razem z wyposazeniem zeby jak ostatnio przy okazji kupowania nowego lozka z materacem w salonach agata spasowac tez do tego i zaslonki i poduchy dekoracyjne. Tak jest i wygodniej i po prostu szybciej
Kamil35
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Kamil35 » 5 wrz 2018, 11:38

Ikea nie jest taka zła . Jeśli ktos chce sobie kupić meble, które są tańsze, nie zależy mu na jakiejś super hiper jakości to może się wybrać. Bedzie zadowolony, szczególnie,ze sklep ma dobre promocje

Jednak jeśli zależy Wam na dobrej jakości to polcam
meblotap
villadecor
ewentualnie kolekcje premium od Black Red White

Meble będą droższe, ale równeiż o wiele wytrzymalsze.
http://zdrowietopodstawa.eu/dlaczego-glowa-boli/
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2018, 07:28 przez Kamil35, łącznie zmieniany 1 raz.
KimJaJestem
Młodszy majsterkowicz

Post autor: KimJaJestem » 21 wrz 2018, 12:41

W Ikei to meble kupuje się chyba tylko do mieszkań do wynajęcia
adeko
Młodszy majsterkowicz

Post autor: adeko » 16 paź 2018, 10:46

tidzu pisze:
10 lip 2012, 18:35
Mało dokładne są te instrukcje.