Duże lustro na ścianie

Nie wiesz, czym możesz zastąpić jakąś rzecz? Zapytaj tutaj.
ODPOWIEDZ
K97
Młodszy majsterkowicz

Duże lustro na ścianie

Post autor: K97 » 29 paź 2018, 13:25

Ostatnio wpadłem na pomysł by na ścianie w sypialni zamontować lustro na ścianie na wymiar 2m (wysokość) x 2,50/2,70m (szerokość).

Niestety prawdziwe lustro o takich wymiarach są dla mnie za drogą sprawą, więc pomyślałem by zastąpić to folią lustrzaną.
Z tego co czytałem nie dają one 100% efektu lustra lecz podobno niektóre tylko lekko od tego odbiegają.
Problem polega na tym, że nigdzie na internecie nie mogę znaleźć rzetelnego źródła czy taka folia zdaje test na ścianach w pokojach.
Dodam, że ściana na której ma znajdować się owe lustro jest naprzeciw okna jeśli ktoś potrzebował by takiej informacji.

Przychodzę do was z pytaniem, czy ktoś podejmować się takiego zadania, testował folie lustrzane lub ma inny pomysł jak zastąpić prawdziwe lustro.

Pozdrawiam.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Maciek_M
Młodszy majsterkowicz

Re: Duże lustro na ścianie

Post autor: Maciek_M » 29 paź 2018, 20:21

Lepszy efekt mógłbyś osiągnąć wykładając ścianę lustrzanymi płytkami. Można to robić etapami - rozkładając koszty. Folia wymaga idealnie gładkiej i równej ściany - inaczej będzie to "gabinet luster".
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Re: Duże lustro na ścianie

Post autor: Jozef » 7 lis 2018, 13:25

Nie aż taki koszt lustra jeśli kupisz używane i sam dorobisz ramę. Jeśli to ma być punkt centralny sypialni to lepiej odłożyć i zainwestować w coś eleganckiego. Folia lepiej nadaje się do łazienki moim zdaniem. Mam nadzieję, że pomogłem.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: