Home Made Petrol ,,BajaRR"

Pochwal się, co ostatnio zmajstrowałeś.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dyzio121193
Młodszy majsterkowicz

Home Made Petrol ,,BajaRR"

Post autor: dyzio121193 » 4 lis 2018, 19:44

Witam,

Ze względu że jestem tu nowy a w powitalni jakoś nie miałem weny by coś o sobie napisać z resztą dziś też jakoś brak słów, no ale cóż mam 24 lata pracuje jako elektryk/automatyk od dawna interesuje się modelarstwem zdalnie sterowanym, miałem kilka modeli kołowych jeden helikopter i 2 własnoręcznie zbudowane i zwodowane kadłuby łodzi wszystkie te model były elektryczne.

W 2010 roku zainteresowałem się troszkę większymi i bardziej ..męskimi,, modelami, chodzi tu właśnie o pojazdy RC typu petrol ale mając wtedy 17 lat i chodząc do szkoły nie stać mnie było nawet na używany model z tej pułki. Postanowiłem więc że sam spróbuję zbudować taki pojazd w końcu to 2 serwa silnik np. z kosy spalinowej , trochę metrów rury stalowej i kilogram śrubek. Pewnie się domyślacie że nic Mi z tego nie wyszło.... oczywiście że macie rację po około pół roku odpuściłem hehe.

Mniej więcej w lato 2017 r. znów rozpocząłem prace nad całkiem nowym i bardziej przemyślanym projektem oczywiście nie zmieniłem tematyki był to Petrol 1/5 RC, jak zaraz zobaczycie teraz się nie poddałem, zajęło mi to sporo czasu ale po jeździe próbnej oczywiście nie jednej, wspomnienia i chęć dalszych prac się odrodziły.

Aktualnie model jest już gotowy niżej link do galerii w Google.

LINK USUNIĘTY - próba ominięcia blokady antyspamowej.

wybaczcie że jako nowy użytkownik nie mogę dodać alni zdjęcia alni odnośnika z linkiem ,, usuńcie spację po (google.)"

Jeśli będzie zainteresowanie tematem chętnie odpowiem na Wasze pytania i napiszę coś więcej na temat samego projektu.

PS. Temat z podobnym opisem jest przynajmniej na 2 innych forach, jest to tylko i wyłącznie moje autorstwo.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2018, 20:03 przez MrLewerence, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ponkt 2.19. Regulaminu Forum. "Zabronione jest: Omijanie blokady antyspamowej w celu szybszego uzyskania przywilejów na forum (wstawianie linków, obrazków, załączników)."

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Jozef
Młodszy majsterkowicz

Re: Home Made Petrol ,,BajaRR"

Post autor: Jozef » 7 lis 2018, 13:28

Witaj na forum. Cieszę się, że młodzi ludzie mają pasje. Chętnie zobaczę co robisz :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
dyzio121193
Młodszy majsterkowicz

Post autor: dyzio121193 » 9 lis 2018, 07:21

Ja też chętnie pokazał bym co zrobiłem ale niestety jako młody użytkownik forum nie mogę wstawiać zdjęć ani linków.
Proszę kolegę o poszukanie na dysku Google użytkownika Adi Dyzio i w nim folderu RC BajaRR.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marhef
Złota rączka

Post autor: Marhef » 9 lis 2018, 10:09

To nie tak. Zdjęcia wstawić możesz. Dodając je jako załączniki do postów.
A jeśli masz taki fajny projekt, opublikuj go na majsterkowie. Ale nie na forum tylko na blogu.
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jozef » 14 lis 2018, 15:10

O nie wiedziałem. To może i ja coś wrzuce. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: