Tapicerowanie

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz jak? Pytaj śmiało.
ODPOWIEDZ
marg
Młodszy majsterkowicz

Tapicerowanie

Post autor: marg » 1 maja 2019, 07:28

Mam tutaj na myśli tapicerowanie mebli, krzeseł, foteli, łóżek itd. Widzę w tym duży potencjał. Pytanie, czy bez profesjonalnego sprzętu można to ogarnąć?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
zeen
Majsterkowicz

Re: Tapicerowanie

Post autor: zeen » 2 maja 2019, 13:30

Jasne że można. Jak niby sobie radzili ludzie w przeszłości skoro nie mieli specjalistycznego sprzętu co obecnie? Pytanie po co .... Technologia to coś co ma ulatwiać życie. I moim zdaniem jednak wypadałoby się zaopatrzyć w profesjonalne urządzenia do tapicerowania czy porządne akcesoria ( https://tapicerski.pl/gwozdzie-tapicerskie,c24,pl.html ) , szczególnie jeśli chcesz robić to zarobkowo. Aktualnie na rynku tapicerskim jest spora konkurencja tak wiec warto zaoferować
spory wybor materiałów
szeroki zakres usług ( tapicerowanie mebli ale również tapicerki samochodowej)
jak również reklamować się
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Re: Tapicerowanie

Post autor: jacks » 30 paź 2019, 13:16

Samodzielne tapicerowanie nie jest takie proste jak sie może wydawać. Sam próbowałem sie kiedyś w coś takiego pobawić jednak srednio mi to wychodziło. A tapicerowałem pufę w salonie, co było raczej najprostszym możliwym elementem do tapicerowania. Tak wiec dalem sobie z tym spokój, Trzeba mieć dudaj odpowiedni sprzęt i pewne umiejętności manualne.
Polecam za to zwrócić uwage na to z jakiego materiału wybieramy meble wypoczynkowe do mieszkania. Powinno się stawiać tutaj na mocne oraz wytrzymałe materiały. Nie polecam bać sie na przykład tkanin welurowych bo wbrew pozorom są łatwe jeśli chodzi o fakt utrzymania ich w czystości bo praktycznie nic w nie nie wsiąka. https://meblearkadius.pl/produkty/narozniki/ polecam to miejsce.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: