Firma transportowa

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
sekator
Młodszy majsterkowicz

Firma transportowa

Post autor: sekator » 19 maja 2019, 07:54

Jak na kobietę mam nietypowe hobby, otóż uwielbiam majsterkować. Ciągle coś nowego wymyślam, kombinuję, a wiedzę czerpię wiadomo z internetu. W ostatnich dniach, przeglądając jak co dzień internet , trafiłam na bardzo interesujący pomysł i postanowiłam go zrealizować. Niestety okazało się iż nie mam wszystkich niezbędnych narzędzi do tego potrzebnych. Nie zastanawiając się nad tym kliknęłam " kup" i gotowe. Po dwóch dniach okazało się, że firma która miała mi dostarczyć ową przesyłkę nie realizuje transportu do Polski. Sprawdziłam zamówienie i faktycznie nie wczytując się, weszłam na firmę mieszczącą się w Wielkiej Brytanii, i mam kłopot. Muszę sama zorganizować na szybko kuriera który przewiezie mi stamtąd przesyłkę. Znacie taką??

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

puchinka
Młodszy majsterkowicz

Re: Firma transportowa

Post autor: puchinka » 21 maja 2019, 16:41

Popytaj znajomych, może ktoś korzystał już z takich usług, jak nie poszperaj w necie są rankingi firm kurierskich. Możesz dokładnie przyjrzeć się ofertom różnych firm i zadecydować, która z nich sprawdzi się w Twoim wypadku najlepiej . W kwestii ceny przesyłki, kluczową rolę odgrywają gabaryty paczki i jej waga, zarówno jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne, jak i realizowane na terenie Polski. Cena jest ustalona na podstawie wymiarów i wagi w konkretnych przedziałach, na co warto zwrócić uwagę. Jest wiele rzeczy na które trzeba zwracać uwagę.
Kalina
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Kalina » 25 maja 2019, 10:54

Jest bardzo dużo firm, które oferują takie usługi transportowe i nie powinnaś mieć problemu z wyborem właściwej. Jednak gdy będziesz się decydować na konkretną, zwróć uwagę czy profesjonalnie wykonuje swoje usługi i czy jest też rzetelna wobec klientów. Jest pewnie w internecie wiele porównywarek spedytorów, w których są oni oceniani pod każdym względem. Gdybym szukała teraz kuriera, to z pewnością zaczęłabym właśnie od tego.
doswiadczONy
Młodszy majsterkowicz

Post autor: doswiadczONy » 29 lip 2019, 12:36

W Internecie można znaleźć wszystko... z kurierem nie ma żadnego problemu... wystarczy tylko poszukać.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: