czy wypada dać w prezencie porcelanę?

Cmentarzysko usuniętych postów.
Zablokowany
sekator
Młodszy majsterkowicz

czy wypada dać w prezencie porcelanę?

Post autor: sekator » 14 cze 2019, 08:37

Wkrótce idę na ślub mojej najlepszej przyjaciółki i zastanawiam się czy wypada kupić w prezencie coś z porcelany, a konkretnie mam na myśli jakiś elegancki komplet obiadowy czy kawowy. Nie chciałabym być źle odebrana przez nią, czy urazić ją moim prezentem. A wy co kupujecie w prezencie ślubnym? Wypada dać komplet porcelanowy? Jak tak to jaki rodzaj jest modny? no i gdzie mogę taki dostać? Powiem szczerze, że nie mam czasu na bieganie po sklepach dlatego wolałabym zakup dokonać online

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

puchinka
Młodszy majsterkowicz

Re: czy wypada dać w prezencie porcelanę?

Post autor: puchinka » 14 cze 2019, 14:16

Oczywiście że porcelana to świetny pomysł na prezent ślubny. Uważam że taka zastawa stołowa z porcelany na pewno sie przyda młodym w domu. Jeśli szukasz nadal ładnej i eleganckiej porcelany to warto w sieci rozeznac sie gdzie mają sklepy tylko i wyłącznie porcelanę. W sklepach internetowych jest bardzo duzy wybór, więc z pewnością coś wybierzesz. A porcelana to na prawdę świetny prezent i pamiątka na całe życie. Teraz często widzę porcelanę w domach, widac jest an topie.
zurawka
Młodszy majsterkowicz

Post autor: zurawka » 17 cze 2019, 09:12

Oczywiście że tak. :) Na pewno młodym przyda się coś do kuchni. Porcelana jest lekka i poręczna, a przy tym bardzo elegancka. Wszystko zależy od własnego gustu i upodobania. Ja odkąd dostałam w prezencie ślubnym zestaw porcelany to tylko jego uzywam codziennie w domu i planuje jeszcze kupić kolejny zestaw obiadowy, bo nieraz bywa że mamy gości więc głupio to wygląda jak wyciągam zwykłe talerze.
MrLewerence
Majsterkowicz

Post autor: MrLewerence » 17 cze 2019, 19:36

Jaka porcelana? Kibel czy zęby?
Zablokowany

Strony partnerskie: