Antena Thomson ANT950 - Mikroprzełącznik do anteny - chciałbym zidentyfikować

Nie wiesz, jak działa jakieś urządzenie? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bpjl
Młodszy majsterkowicz

Antena Thomson ANT950 - Mikroprzełącznik do anteny - chciałbym zidentyfikować

Post autor: bpjl » 5 sty 2020, 10:33

Witajcie.

To mój pierwszy post na tym forum więc jeśli napisałem w niewłaściwym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu we właściwe miejsce.

Dostałem do przejrzenia nie działającą antenę Thomson ANT950. Po rozkręceniu okazało się że jeden z kondensatorów elektrolitycznych puścił soki a one płynąc po laminacie weszły i zjadły przełącznik służący do zmiany działania anteny (między bezpośrednim połączeniem anteny z TV, wzmacniaczem sygnału a sygnałem podanym kablem).

Ten mikro przełącznik nie ma żadnych oznaczeń. Pomijając nóżki trzymające korpus do masy miał jeszcze 5 wyprowadzeń. poniżej zdjęcia denata:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Może ktoś byłby w stanie zidentyfikować typ tego przełącznika i w ten sposób znaleźć zamiennik. Zastanawiam się nad SK23D07. Wymiary się zgadzają, dodatkowy zestaw nóżek można usunąć, ale nie jestem pewien co do konfiguracji styków.

-= DODANO =-

Dla potomności: SK23D07 - to był dobry wybór. Po wycięciu jednego rzędu pinów pasuje jak ulał i działa jak należy. Można zamknąć temat.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

sigmasig
Młodszy majsterkowicz

Re: Antena Thomson ANT950 - Mikroprzełącznik do anteny - chciałbym zidentyfikować

Post autor: sigmasig » 27 sty 2020, 14:03

też miałem z tym problem
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: