Szukam pomysłu na prezent!

Miejsce na luźne rozmowy o majsterkowaniu :)
ODPOWIEDZ
zielonyZiomek
Młodszy majsterkowicz

Szukam pomysłu na prezent!

Post autor: zielonyZiomek » 21 maja 2020, 12:45

Czołem Majsterkowicze!
Zbliżają się urodziny mojej dziewczyny, chciałbym jej zmajstrować coś fajnego. Przez obecną sytuację nie mam dostępu do warsztatu, ale podstawowe narzędzia się znajdą. Interesuje mnie raczej coś z drewnem. Bez jakichś wielce artystycznych elementów, rzeźbienia itd., to raczej nie moja bajka.
Mam na swoim koncie jeden taki dość ambitny projekt (niestety fotek nie znajdę), który robiłem łącznie z 6 tygodni. Była to gra przypominająca trochę rozbudowane szachy. Wielkie drewniane pudło, we wnętrzu wyłożone materiałem z wyżłobieniami pod ręcznie malowane figurki, na wieku lakierowana plansza zrobiona z mozaiki kwadratów wyciętych z dwóch rodzajów forniru naturalnego. To wam może nakreśli sytuację :D

Teraz mam problem, bo osoba, którą chcę obdarować, nie ma raczej takich zainteresowań. Bardziej muzyka metalowa, podobnie zresztą jak ja, może trochę fantasy, ale bardziej Harry Potter, poza tym sam nie wiem... lubi na pewno ładne rzeczy, ale nie chcę robić czegoś co się powiesi gdzieś na ścianie albo rzuci w kąt.
Chciałbym żeby to było coś ciekawego, ładnego i żebym był w stanie to zrobić w 3 tygodnie.
Będę wdzięczny za jakąś burzę mózgów! Wiem, że to trochę dziwna i niezbyt konkretna prośba, ale może pomożecie mi na coś wpaść :D Z góry wielkie dzięki!

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: