Szansa na biznes

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
Peko
Młodszy majsterkowicz

Szansa na biznes

Post autor: Peko » 31 paź 2015, 00:53

Mam okazję wraz ze znajomym, który jest tokarzem/frezarzem założyć firmę z dofinasowania. Wiem, że zapotrzebowanie na rynku w moim mieście jest. Oczywiście można zamawiać na całą polskę, ale jak można blisko, to jednak lepiej.
Maszyny pod projekt majlepiej, żeby było nowe i tutaj pytanie do Was - na początek planujemy zakup wytaczarki do około 12,13tys. Co moglibyście polecić, a z czego zrezygnować? [edit] wiem, że pytanie jest słabo sprecyzowane, ale na razie szukamy czegoś bardziej wielofuncyjnego, zanim będziemy wiedzieć na co najwięcej jest zleceń, co dopiero wyjdzie w trakcie.
Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

mpire24
Młodszy majsterkowicz

Re: Szansa na biznes

Post autor: mpire24 » 31 paź 2018, 07:46

Szansa na biznes jest zawsze, tylko trzeba wiedzieć, jak ją wykorzystać. Ja myślę, że może spodobać mi się taka opcja, jak własna firma remontowa. Co Wy na to? Dodatkowo od razu, na samym początku zleceń będę szukał na stronie https://wykonawca.taelo.pl/ bo wystarczy, że się tam zarejestruję, a zlecenia zaczną przychodzić do mnie automatycznie.
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jozef » 2 lis 2018, 13:30

Bez dobrych narzędzi nie dacie rady utrzymać się na rynku. Rozważcie może wzięcie maszyn w leasing lub za pożyczkę dla firm? To w końcu inwestycja.
Janosik2
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Janosik2 » 4 lut 2019, 11:57

Dokładnie, bez dobrych narzędzi nie będziecie w stanie utrzymać się na rynku. W biznes trzeba zainwestować aby osiągnąć konkretne wyniki na danym rynku.
vitek16
Młodszy majsterkowicz

Post autor: vitek16 » 7 lut 2019, 16:55

zacznijmy od tego że w biznesie nic nie dzieje się automatycznie, nie da się dzieki jakiemuś programowi szybko i przyjemnie pozyskiwać klientów, w cuda nie wierze. Na pewno są narzędzia wspomagające, ale aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę jest dużo więcej
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: