Odkurzacz warsztatowy

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
jarko85
Młodszy majsterkowicz

Odkurzacz warsztatowy

Post autor: jarko85 » 30 cze 2018, 11:31

Witam
Poszukuję odkurzacza przemysłowego w rozsądnej cenie. Wiem że powiedzmy do 300zł nic specjalnego nie kupię ale nie potrzebuję go do profesjonalnych zastosowań. Odkurzacz będzie służył do odkurzania garażu, warsztatu a najważniejsze samochodu.
Producenci podają różne parametry sprzętów i w związku z tym chciałem zapytać czy ktoś miał do czynienia ze sprzętem z poniższego linku.
Na alledrogo:

odkurzacz-przemyslowy-warsztatowy-2000w-20l-i6689804612.html?fromVariant=6970751034

Czytałem opinie o karcher wd3 ale pisano o nim że ma małą moc ssącą.

Proszę o porady dziękuję pozdrawiam

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
Wachacz Kalafonii
Młodszy majsterkowicz

Re: Odkurzacz warsztatowy

Post autor: Wachacz Kalafonii » 30 cze 2018, 20:41

Witaj.
Ja jestem użytkownikiem WD3 i jestem mega zadowolony. Uważam, że ludzie którzy pisali opinie, w życiu nie pracowali tym odkurzaczem. Pewno sugerują się mocą samego urządzenia co w ogóle się nie przekłada na moc ssącą tego sprzętu, gdyż wszystko jest tam dobrze zaprojektowane i mamy dobre ssanie przy niskiej mocy urządzenia.

Osobiście polecam! Jeśli masz jakieś pytania to pisz, chętnie pomogę.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mój kanał na YT Wąchacz Kalafonii https://www.youtube.com/channel/UCKU4w0 ... 50SjbRQstQ
jarko85
Młodszy majsterkowicz

Post autor: jarko85 » 30 cze 2018, 21:18

Dziękuję za opinię zależy mi na dobrym sprzątaniu samochodu wyciąganiem brudu z tapicerki oraz dywaników co jest najtrudniejsze... nie chce kupić byle czego za te pieniądze.
Awatar użytkownika
Wachacz Kalafonii
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Wachacz Kalafonii » 1 lip 2018, 14:51

Ja kupiłem swojego MV3 za 250 złotych jakieś 4 lata temu. Nadal pracuje bez szwanku. Mało tego, przeżył porządny remont domu, odkurzał gips - co jest zabronione tym odkurzaczem, tynk, wióry z stolarki, popiół, wszelaki kurz i nadal doskonale działa. Jeśli potrzebujesz do odkurzania samochodu i drobnych prac to nawet się nie zastanawiaj :). Za takie pieniądze... Ale jedna ważna uwaga. Jeśli zdecydujesz się na ten odkurzacz pamiętaj by kupować oryginalne worki, gdyż podróby się rwą i mają mniejszą pojemność.

Pozdrawiam WK.
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: