IMADŁO

Chcesz się poradzić przed zakupem nowych narzędzi? Pytaj śmiało!
ODPOWIEDZ
KarolINO88
Młodszy majsterkowicz

IMADŁO

Post autor: KarolINO88 » 27 lip 2018, 23:41

Saluto :)

Witam, jako nowy członek zacnego Grona :P

Mam na imię Karol, mieszkam na Kujawach, świeżo upieczony mąż, któremu Małżonka w świeżo wybudowanym domku pozwoliła na swobody :D Jedną z nich - paradoksalnie - jest jej pomoc przy urządzaniu mojego garażu a głównie stołu. Jest już wykonany: konstrukcja paletowo kantówkowa - nogi pozostały po wylewce schodów wewnętrznych (100 x19x24).

Piszę z prośbą:

1) czy byłby ktoś otwarty na oferowanie imadła? Wiem - są nowe, ale przyznam, że nie jestem w stanie póki co sprostać zakupom a nie chce kupować wątpliwej jakości marketowe gówna a i perspektywa opłat za studia przerasta. Nie chce wyjść na żebraka, po prostu chcę porządnie zacząć majsterkować a nie trzymać ciągle kombinerki i "boscha" w rękach....Pytałem wśrod znajomych, ale część ma stare ale za nic nie odda, bo są trwałe więc nie ma się co dziwić. Może ma ktoś z Was chocby małe, ale porządne w niewielkiej cenie? Bardzo proszę o pomoc :)

2) Wydaje mi się, że konstrukcja stołu jest zbyt wysoka. Mierzę 186, blat sięga mi 10 cm od łokcia - fakt, nie trzba się schylać za wiele tylko czy jest to ok?

Pozdrawiam Was najserdeczniej, Karol

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

cadbit
Młodszy majsterkowicz

Re: IMADŁO

Post autor: cadbit » 8 sie 2018, 20:57

Witamy,
Coś na początek:
https: // www . olx . pl / oferta /imadlo-rezerwacja-do-czwartku-CID619-IDva4dw.html#98bb4df644
ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: