Skąd macie internet?

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pebb
Majsterkowicz

Skąd macie internet?

Post autor: pebb » 23 lis 2018, 10:36

Od jakich operatorów bierzecie zazwyczaj internet? Pytam w kontekście możliwie jak najkorzystniejszego stosunku ceny do jakości. Czy ktoś używa na co dzień internetu mobilnego, jako głównego źródła: do Neflixa, ściągania czy uploadowania?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Re: Skąd macie internet?

Post autor: jacks » 23 lis 2018, 14:05

Nie wiem, gdzie jest najtaniej, ale zwykle (bo nie zawsze), najdrożej jest za pośrednictwem łączy Netia lub Orange - bo o ile sam internet jest stosunkowo tani, to oni tam pobierają jeszcze opłatę za utrzymanie linii co jest moim zdaniem kiepskie, ze względu na fakt, że dosyć mocno wpływa na zwiększenie kosztów.
A jeżeli chodzi o usługi internetowe, to proponuję w pierwszej kolejności sprawdzic sobie jeszcze dostępność usług za pośrednictwem Pana Wybieraka - fajne narzędzie które określa jakich operatorów masz w swojej lokalizacji.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, 10:15 przez jacks, łącznie zmieniany 1 raz.
gavron
Młodszy majsterkowicz

Post autor: gavron » 23 lis 2018, 21:00

Ja mam net + 2x tv od siebie i nie narzekam :) hehehe ale chyba nie o to Ci chodziło ;) podaj chociaż lokalizacje bo tak to ciężko coś Ci doradzić.

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

vanessa
Młodszy majsterkowicz

Post autor: vanessa » 24 lis 2018, 00:25

Ja też się podczepię. Potrzebuje internetu do lokalizatora GPS. Pewnie dużego transferu danych nie będzie, plus kilka SMS'ów. Co wybrać aby było najtaniej i najdłużej?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Strony partnerskie: