Myjka ciśnieniowa - z opcją ciepłej wody

Luźne rozmowy o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
jacks
Majsterkowicz
Kontakt:

Myjka ciśnieniowa - z opcją ciepłej wody

Post autor: jacks » 16 lut 2019, 09:43

Widzę dwa scenariusze. Pierwszy to myjka z opcją podgrzewania wody. Drugi to samodzielne podgrzanie wody, którą zasilona będzie myjka samochodowa. Pytanie, czy w tym drugim przypadku, myjka nie zostanie uszkodzona?

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

karp
Majsterkowicz

Re: Myjka ciśnieniowa - z opcją ciepłej wody

Post autor: karp » 18 lut 2019, 11:37

Tak jak kolega tutaj napisał powyżej - należałoby sprawdzić dokładnie w instrukcji obsługi jakie są możliwości z tego zakresu.
Bo rzeczywiście w przypadku myjki, która standardowo obsługuje zimną wodę gorąca woda może być problematyczna. A przecież letnia woda, o temp. 30 st. C nie załatwi problemu, bo najlepszy efekt jeżeli chodzi o czyszczenie, można wykonać z wykorzystaniem gorącej wody. Sprawdź jeszcze urządzenia Karcher, które pod względem ceny do jakości prezentują się b. dobrze.
Rzuć jeszcze okiem tutaj: https://www.asc-pro.pl/produkt/myjka-ci ... s-1020-4m/
Ostatnio zmieniony 28 lut 2019, 10:52 przez karp, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozef
Młodszy majsterkowicz

Post autor: Jozef » 27 lut 2019, 17:58

Kärcher na gorącą wodę mam od paru lat i u mnie sprawdza się świetnie.
Awatar użytkownika
zeen
Majsterkowicz

Post autor: zeen » 26 cze 2019, 14:05

Zastanawiałem się nad tą firmą jednak szkoda było mi trochę kasy bo szukałem czegoś jedynie do użytku codziennego ( potrzebowałem urządzenia 2 w 1 czyli do domu i przy samochodzie). Zdecydowałem się na sprzęcik od Clatronic. Jak na razie myjka bardzo dobrze się sprawdza, jak na swoją cenę to działa dobrze i nie miałem z nia do tej pory żadnych problemów. Jakość zastosowanych materiałów jest wysoka, wszystkie końcówki łatwo wchodzą oraz dobrze się trzymają. Nic sie nie wygina.
https://www.clatronic.pl/myjki-cisnieniowe-i-parowe/
Nie wiem czy sprawdziłaby sie w profesjonalnym użytkowaniu, ale na co dzień do okazjonalnego użytkowania jak najbardziej tak.Jeśli szukacie czegoś skutecznego w dobrej cenie to będzie to dobra opcja.
Obrazek
Zablokowany

Strony partnerskie: