Gatunek muzyczny : Edm hip hop afro house afro beats pop

Gatunek muzyczny : Edm hip hop afro house afro beats pop

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Nazwa artysty : PHINOVA

Muzyka nie klasyfikuje, nie osądza, nie patrzy na kolor skóry i język, a muzyka jest siłą jednoczącą, która łączy nas wszystkich. Tak jest w przypadku tych międzynarodowych artystów, którzy pochodzą z różnych części świata.

Bilong A.Bilong Philippe Romig Diego, znany jako Phinova, urodził się w Kamerunie. Obecnie jednak mieszka w Chinach i tam też wykonuje swoją sztukę, a ich muzyka jest międzynarodową sensacją w dziedzinie elektronicznej muzyki tanecznej (EDM).

Wczesne życie

Phinova urodził się w Kamerunie, w tradycyjnej rodzinie wywodzącej się z afrykańskiej tradycji etnicznej. Jego ojciec służył w wojsku, a matka była nauczycielką. Ukończył studia magisterskie na kierunku inżynierii ropy naftowej i gazu.

Od najmłodszych lat uwielbiał słuchać hip-hopu; w jego rodzinie muzyka była czymś oczywistym. Wszyscy uwielbiali różne gatunki muzyczne, a cały dom cieszył się każdym dniem spędzonym przy muzyce. Phinova i jego brat Ryan Kingson grali w kościele na perkusji.

Phinova wykonawca muzyczny członek duetu edmowego PHINOVA&ANFISA

Phinova to międzynarodowy wykonawca muzyki tanecznej na żywo, znany również jako MC PHINOVA. Swoją karierę rozpoczął w 2011 roku w Chinach. Jego kariera objęła całą Azję i stał się globalnym i najbardziej znanym MC w Azji. Następnie zdecydował się na współpracę z jedną z najbardziej znanych modnych kobiet dj w Azji, DJ ANFISA.

Mieli swoje kariery muzyczne, ale w 2015 roku duet zawiązał się na jesieni i od tego momentu stał się sensacją.

Phinova wnosi do duetu swój nonszalancki i groovy styl, a Anfisa, ze swoim świetnym gustem modowym, wnosi do procesu kolory i estetykę.

Podczas gdy duet gra muzykę, która jest przyjemna dla ucha, ich obecność w modnych strojach jest estetyczna i przyjemna dla oczu.

Stali się sensacją w Chinach dzięki swoim elektronicznym bitom tanecznym, które potrafią wprawić każdego w trans, dopóki się nie zatrzyma. Sukces tego duetu wynika z mieszanki muzycznej, jaką tworzą razem – Phinova, pochodzący z Afryki, wnosi swój własny element, a Anfisa również wnosi nowy akcent do muzyki.

Razem tworzą coś wyjątkowego, a słuchacze natychmiast przykuwają się do tych wspaniałych, wyjątkowych utworów.

Około 2018 r. duet zdecydował się nadać swojej muzyce charakter globalny i od tego czasu współpracują z wieloma międzynarodowymi gwiazdami.

Początkowo trudno było im zdobyć uznanie w Chinach, ponieważ nie byli tubylcami, ale dzięki nieustannej walce i unikalnym bitom, które wydawali, stali się chińską sensacją.

Kiedy nie koncertują i nie są w trasie, Phinova uwielbia spędzać czas tańcząc, grając w piłkę nożną, podróżując i odkrywając nowe miejsca. Anfisa natomiast uwielbia gotować, podróżować i uprawiać Retail Therapy dla swojej Diva Soul.

Pandemia była trudna dla wszystkich na całym świecie i widzieli, jak dotknęła wszystkich, biednych i bogatych, w równym stopniu.

Inflacja, brak pracy i niepokój dotknęły każde gospodarstwo domowe, a oni czują, że ze względu na wszystkie przywileje i reprezentację społeczną, jaką mają, powinni jakoś się do tego przyczynić.

Na razie stworzyli pewne plany i pracują nad nimi, ale planują oficjalnie uruchomić fundację w 2021 roku. Wierzą, że wszyscy artyści z dowolnego zakątka świata mogą się zjednoczyć, połączyć siły i wspólnie pomóc tym, którzy cierpią najbardziej.

Ich muzyka

Ich muzyka powstała w wyniku mieszania się wielu kultur, które są niezwykle różnorodne. Ale Phinova & Anfisa mieszają je śmiało dla swoich słuchaczy, którzy, tak jak oni, wierzą, że muzyka nie ma granic, kolorów ani języków; muzyka jest wyłącznie dla duszy.

Mimo że są obcokrajowcami, w Chinach są wielką sensacją, a tłum uwielbia ich bity; atmosfera w tłumie jest taka sama: okrzyki radości, podniecenia i transu. Energia jest zaraźliwa, a tłum doskonale bawi się muzyką.

Utwory takie jak Se Moja, With you i No Turning Back mają wyraźny wydźwięk muzyczny. Te bity są niezapomniane i pozostają w głowie.

Osiągnięcia

2016: Otrzymali tytuł Best Upcoming Elm Duo w Azji 2018: Duet dostał się do Top 25 MC w Azji 2019: Anfisa została Best Female DJ dla Edmdroid 2019: “No Turning Back” Reached the staggering 3 Million Streams on Soundcloud 2020: Duet znalazł się na okładce WAVR i Magazynu Klubowego

2020: wystąpili na ponad 200 koncertach w Azji 2021: zostali oficjalnym ambasadorem marki WAVR Magazine

Ponadto współpracowali ze zdobywcą nagrody Grammy Bobbym Valentino i czterokrotnym zdobywcą nagrody Grammy Songwriter Jack’s boy.

Niedawno założyli swoją wytwórnię Phinova & Anfisa Records i podpisali już kontrakt z międzynarodową DJ-ką Julie Julz.

Do tej pory wydali ponad 15 utworów, które są aktywnie odtwarzane na różnych platformach, takich jak YouTube, Spotify i Sound Cloud.

Przyszłość Phinova 

Jego muzyka ma charakter globalny, a on sam uwielbia, jak ludzie z różnych narodowości, grup etnicznych i religijnych przychodzą i słuchają jego utworów. Nawet jeśli teksty są w języku chińskim i są trudne do zrozumienia dla 70% słuchaczy, kochają oni ich utwory pomimo bariery językowej.

Jest to fascynujące doświadczenie, a oni sami przesyłają swoją muzykę i pracują nad nowymi utworami, bardziej zdeterminowani i odmłodzeni przyjęciem, jakie ich spotyka.

Po zakończeniu pandemii planują wyruszyć w trasę koncertową do różnych krajów świata i grać swoją muzykę na całym świecie.  Tworząc swoją wytwórnię płytową Phinovaandanfisa records, postanowił kontynuować naukę zarządzania w Polsce na WYŻSZEJ SZKOLE ZARZADZANIA I ADMINISTRACJI W OPOLU.

Partnerstwo i wsparcie

Management and Booking Agency : kreatywny promotor wydarzeń przez Karima w Amsterdamie.

Rezydent MC w : BPM DIGITAL WORLD WIDE RADIO LONDON

Ambasador marki : MONSTER / WAVR Magazine / Shenzhen airline / YoungMoneybeauty

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

Podobne posty

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?