Jakie zawiasy do szafek? Cichy domyk

Jakie zawiasy do szafek? Cichy domyk

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Zawias meblowy z miękkim zamknięciem 165 stopni wydaje się być zawiasem skomplikowanym w montażu ze względu na swój wygląd, ale nie dajmy się zmylić pozorom – jest on prosty do założenia. Montujemy go tak jak standardowy zawias. W filmiku pokaże gdzie takie zawiasy się stosuje. Jeśli taka tematyka Cię interesuje to zapraszam do oglądania. Nie zapomnij zasubskrybować kanału oraz koniecznie zostaw łapkę w górę. Niech moc będzie z Tobą. Wbudowany siłownik hydrauliczny sprawia, że domykania frontu przebiega płynnie, cicho i bez trzaskania szafkami. Hydrauliczny zawias 165 stopni ze spowalniaczem jest uniwersalnym zawiasem do frontów drewnianych lub mebli z płyty wiórowej. Sugerowany zakres grubości płyty frontowej wynosi 15-25mm. Standardowa średnica 35mm puszki umożliwia łatwy montaż.

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Jak i czym ocieplić poddasze?

Jak i czym ocieplić poddasze?

Ocieplenie poddasza pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Izolacja pomieszczeń pod dachem jest również niezbędna,…

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?