Lubisz układać puzzle? Wypróbuj nową wersję JSPuzzles

Lubisz układać puzzle? Wypróbuj nową wersję JSPuzzles

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

JSPuzzles bezpłatna strona internetowa, która pozwala użytkownikom grać i tworzyć łamigłówki online, uruchomiła nową wersję serwisu z 2500 różnymi kategoriami, od krajobrazów, przez zwierzęta, po jedzenie.

Od 2007 roku JSPuzzles oferuje codziennie nową układankę dla graczy gier online. Strona wyrosła z zamiłowania [tu wstaw swoje imię] do puzzli. Teraz właściciele dodali więcej kategorii dla entuzjastów puzzli.

Aby stworzyć nową wersję, JSPuzzles przejrzało ponad 10 000 stworzonych i zebranych przez siebie łamigłówek. Gracze mogą teraz znaleźć więcej kategorii, jak również podkategorii. Na przykład, gracze mogą wyszukiwać puzzle o psach, a także o konkretnych rasach, takich jak golden retrievery, psy gończe i buldogi. Wyszukiwanie puzzli o architekturze również prowadzi do bardziej szczegółowych kategorii, takich jak rynek miejski, plac i dzielnica.

Przycisk wyszukiwania w górnej części strony umożliwia graczom wyszukiwanie tematów łamigłówek we wszystkich kategoriach.

Inna nowa funkcja umożliwia graczom “powiększanie” bardziej ogólnych kategorii (takich jak jedzenie czy zwierzęta) oraz powiększanie kategorii pokrewnych (takich jak desery, ciasta, koty czy gazele).

Projektanci serwisu uwzględnili kilka nowych, niszowych kategorii: ciasta, obuwie, graffiti, oraz rafa koralowa.

Użytkownicy mogą teraz przeszukiwać kategorie za pomocą wyszukiwania w języku naturalnym. Do ikony tłumaczenia wyszukiwania dodano więcej języków, w tym japoński, bułgarski, szwedzki i polski, a kolejne języki zostaną dodane w późniejszym terminie.

Gracze nadal mogą kontrolować złożoność i trudność swoich puzzli – od 9 do 225 elementów.

Strona jest bezpłatna, ale użytkownicy muszą się zarejestrować, aby móc tworzyć własne puzzle z własnych zdjęć lub prac plastycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.jspuzzles.com/indexpl.php.

TERMINY WYSZUKIWANIA: JSPuzzle, puzzle online, gry online, układanki, gry pamięciowe.

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?