Światowa Konferencja “Globalny Kryzys. To już dotyka każdego” transmisja na żywo 24 lipca 2021 roku, zorganizowana przez Międzynarodowy Ruch Społeczny Allatra.

Światowa Konferencja “Globalny Kryzys. To już dotyka każdego” transmisja na żywo 24 lipca 2021 roku, zorganizowana przez Międzynarodowy Ruch Społeczny Allatra.

INFORMACJA: Poniższy post znajduje się w Poczekalni.

Konferencji pod tytułem “Globalny Kryzys. To już dotyka każdego” 24 lipca 2021 r. Uczestnikami będą znane na całym świecie postaci, które będą mówić o kwestiach związanych z egzystencją.

Konferencja organizowana jest na platformie Międzynarodowego Ruchu Społecznego ALLATRA.

ALLATRA jest bezpartyjną organizacją pozarządową, która łączy ludzi z całego świata, którzy chcą wykorzystać swoje najlepsze cechy oraz umiejętności dla dobra ludzkości.

Jednym z celów ALLATRA jest wdrożenie na całym świecie modelu Twórczego Społeczeństwa, społeczeństwa, w którym życie ludzkie jest najwyższą wartością. W tym celu obszary działalności ALLATRA obejmują rozpowszechnianie istotnych i niezbędnych informacji poprzez wyjątkową sieć opartą na tysiącach kanałów multimedialnych i wielu platformach.

Wśród inicjatyw, które stawia sobie, Twórcze Społeczeństwo” są konferencje i z pewnością konferencja dotycząca globalnego kryzysu nie pozostawia nas obojętnymi.  To globalne wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie przez wolontariuszy na ponad 60 języków. Wśród osób, które wezmą udział w tej ważnej dyskusji jest węgierski filozof Ervin Laszlo, uważany za twórcę ogólnej teorii systemów, a obecnie doradca dyrektora generalnego UNESCO, członek Węgierskiej Akademii Nauk i autor książek “Człowiek i wszechświat”, “Duch nieśmiertelny i cele dla ludzkości”; Wśród innych gości będą Yvonne Thompson, komandor Orderu Imperium Brytyjskiego, członek Royal Society of Arts, lider brytyjskiego biznesu, założycielka radia Choice FM, zarządzająca ASAP, Communications, przewodnicząca Radio Academy; Thomas Straub, szwajcarski profesor zarządzania międzynarodowego na Wydziale Ekonomii i Administracji Biznesowej Uniwersytetu w Genewie oraz izraelsko-amerykański fizyk Avraham Loeb, który zajmuje się astrofizyką i kosmologią.

Pan Loeb jest profesorem nauk przyrodniczych na Uniwersytecie Harvarda, przez długi czas był przewodniczącym Harvardzkiego Wydziału Astronomii, założycielem i dyrektorem Harvard Black Hole Initiative oraz dyrektorem Instytutu Teorii i Obliczeń w Harvard-Smithsonian Centrum Astrofizyki.

Globalny Kryzys. To się dzieje już teraz | Zwiastun – YouTube https://youtu.be/9onqAMWP-5U

Kontakty

Koordynator Projektu Twórcze Społeczeństwo w U.S.A. Olga Schmidt, mail: [email protected], tel. +1 (650) 381-9499

Koordynator Projektu Twórcze Społeczeństwo we Włoszech, Irina Bezverhni, tel. +39 3290794082

Koordynator Projektu Twórcze Społeczeństwo w Polsce Anastasiia

Mursin +49 15738788735

[email protected]

Więcej informacji

www.allatraunites.com/pl

https://allatraunites.com/pl/conference_24_07_2021

INFORMACJA: Oceń artykuł aby pomóc mu trafić na stronę główną Majsterkowa.

UWAGA: Zaloguj się, aby móc zagłosować na ten projekt.

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

Podobne posty

Prosty i Tani Piec do Pizzy

Prosty i Tani Piec do Pizzy

Dziś postanowiłem zbudować prosty i bardzo skuteczny piec do pizzy.Nie ma co się rozpisywać zapraszam…

Odpowiedz

anuluj

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?