iLounge, ukraiński serwis pogwarancyjny i sprzedawca akcesoriów dla urządzeń Apple, wchodzi do Polski

iLounge, ukraiński serwis pogwarancyjny i sprzedawca akcesoriów dla urządzeń Apple, wchodzi do Polski

Jesteśmy firmą z Ukrainy iLounge i otwieramy nasz sklep z urządzeniami i akcesoriami Apple ilounge.pl  w Polsce, Warszawa, żeby pomagać Ukrainie.

Ukraina i Polska stały się zjednoczonym frontem walki o prawdę i spokój w Europie. Chcemy wspierać gospodarkę naszych krajów, dlatego w trudnym czasie iLounge otwiera sklep we Warszawie. Również, ze względu na tą trudną sytuację, chcemy zaoferować pracę dla Ukraińców.

Chociaż wchodzimy na rynek międzynarodowy, nasze serce jest z Ukrainą. Dlatego z każdego zamówienia i naprawy w serwisie iLab przekazujemy 5 zł na wsparcie Sił Zbrojnych Ukrainy. Środki te zostaną przeznaczone na zakup samochodu dla SOS Sił Zbrojnych Ukrainy z miasta-bohater,, a także zakup sprzętu dla obrońców. Na ten cel zbieramy również darowizny, do których możesz dołączyć pod poniższym linkiem.

iLounge ma dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu i akcesoriów Apple na rynku ukraińskim. Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów i pracowników, mamy międzynarodowych partnerów i dostawców w Chinach, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych krajach.

Co miesiąc do wygrania nagrody o wartości ponad 1600 zł!

Markę oneLounge na Ukrainie polecają influencerzy i blogerzy. Naszą główną wartością są klienci, dlatego jesteśmy zainteresowani promowaniem wyłącznie wysokiej jakości produktów i usług w Polsce i w Ukrainie.

Prosimy o udostępnienie naszej informacji na swoich stronach i pomoc w rozpoczęciu projektu z Ukrainy.

Link do wiadomości: https://ilounge.pl/blog/ilounge-otkryvaet-magazin-polshe

Ocena: 1/5 (głosów: 1)

Odpowiedz

anuluj

Masz uwagi?