Twoja własna bransoletka

Twoja własna bransoletka

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Witajcie!
Dzisiaj zamieszczam poradnik skierowany w stronę kobiet-Majsterkowiczek :) które lubią tworzyć swoją własną biżuterię. Przedstawię Wam Majsterkowiczki jak zrobić… koralikową bransoletkę :)

Koralikowanie to fajny pomysł na stworzenie własnej, niepowtarzalnej biżuterii oraz sposób na produktywne spędzenie wolnego czasu. Z góry jednak ostrzegam, że oglądasz filmik na własną odpowiedzialność, bowiem koralikowanie wciąga nieprzeciętnie. Żeby zacząć tworzenie koralikowej biżuterii musisz posiadać jedynie zwykłe szydełko, nici do dżinsu, koraliki oraz… chęci :)
W pierwszym filmie pokazuję, krok po kroku jak zacząć robić taką bransoletkę, bo to jest najtrudniejszym momentem w całej tej zabawie. Gwarantuję jednak, że jeśli poświęcisz troszkę czasu na opanowanie tej techniki to radość z tworzenia tej wyjątkowej biżuterii będzie bezcenna.

W drugim filmie wyjaśniam jak zrobić spiralną bransoletkę.

Zapraszam do oglądania :)

INFORMACJA: Poniższy post nie wydostał się z Poczekalni :(

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Podobne posty

Drapak dla kota

Drapak dla kota

Witam majsterkowiczów. Dzisiaj chciałem przedstawić Wam drapak jaki wykonałem dla naszego kota. Pracę rozpocząłem od przygotowania…

Odpowiedz

anuluj

Twoja własna bransoletka

Nie przegap nowych projektów!

Zapisując się na nasz Newsletter będziesz miał pewność, że nie przegapisz żadnego nowego projektu opublikowanego w Majsterkowie!

Od teraz nie przegapisz żadnego projektu!

Masz uwagi?